Lijn 16 Mortinsart Centre - Tintigny Ecole
Voormalige buslijn 16 in België | |
Vervoerder(s) | Groupe Penning i.o.v. TEC |
Entiteit | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig 1 januari 2010 t/m 31 augustus 2017 |
Opvolger(s) | 346 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 16 reed op schooldagen 's-ochtends van Mortinsart naar Tintigny. 's-Middags wordt om 15:37 uur (met uitzondering van woensdag) van Villers-sur-Semois naar Gérouville gereden. Op woensdagen wordt om 11:35 uur van Villers-sur-Semois naar Saint-Vincent gereden.
Routes
Ochtendroute
Halte | ||
↓ | Mortinsart, Centre | |
Villers-sur-Semois, Rue du Tru | ||
Villers-sur-Semois, Ecole | ||
Han, Centre | ||
Tintigny, Route de Han | ||
Tintigny, Rue de la Station n°49 | ||
Tintigny, Route de Poncelle | ||
Poncelle, Rue du Plane | ||
Poncelle, Monument | ||
Tintigny, Ecole | ||
Tintigny, Carrefour | ||
Ansart, Grand-Route | ||
Harinsart, Centre | ||
Marbehan, Rectilux | ||
Marbehan, E.P.C.F. | ||
Marbehan, Ecole Communale | ||
Marbehan, Carrefour | ||
Marbehan, Le Petit Bénéfice | ||
Marbehan, Usine Lambiotte | ||
Marbehan, Rectilux | ||
Harinsart, Centre | ||
Ansart, Rue du Chapon | ||
Ansart, Rue du Centenaire | ||
Breuvanne, Ecole | ||
Tintigny, Haut des Fagots | ||
Tintigny, Grand'Rue n°122 | ||
Tintigny, Carrefour | ||
↓ | Tintigny, Ecole |
Middagroute
Halte | ||
↑ | Gérouville, Place du Tilleul | |
Gérouville, Place de l'Eglise | ||
Limes, Pisciculture | ||
Limes, Carrefour | ||
↑ | Saint-Vincent, Eglise | |
70px | Saint-Vincent, Rue de la Tayette | |
Breuvanne, Haut des Fagots | ||
Tintigny, Grand'Rue 122 | ||
Tintigny, Carrefour | ||
Poncelle, Monument | ||
Poncelle, Rue du Plane | ||
Tintigny, Route de Poncelle | ||
Tintigny, Rue de la Station n°49 | ||
Tintigny, Route de Han | ||
Han, Centre | ||
Villers-sur-Semois, Rue Joseph Weicker | ||
Harinsart, La Vieille Ecole | ||
Ansart, Rue du Chapon | ||
Ansart, Rue du Centenaire | ||
Breuvanne, Ecole | ||
Tintigny, Haut des Fagots | ||
Tintigny, Grand'Rue n°122 | ||
Tintigny, Ecole | ||
Tintigny, Carrefour | ||
Ansart, Grand-Route | ||
Ansart, Rue du Chapon | ||
Harinsart, Centre | ||
Marbehan, Rectilux | ||
Marbehan, Usine Lambiotte | ||
Marbehan, Le Petit Bénéfice | ||
Marbehan, Carrefour | ||
Marbehan, Ecole Communale | ||
Marbehan, E.P.C.F. | ||
Marbehan, Le Petit Bénéfice | ||
Marbehan, Carrefour | ||
Marbehan, Rue des Anglières n°44 | ||
Rulles, Rue du Calvaire | ||
Rulles, Centre | ||
Rulles, Route de Villers-sur-Semois | ||
Houdemont, Rue du 24 Août n°7 | ||
Houdemont, Rue de Montauchamps | ||
Mortinsart, Centre | ||
Villers-sur-Semois, Rue du Tru | ||
Villers-sur-Semois, Ecole | ||
↑ | Villers-sur-Semois, Rue Joseph Weicker |
Geschiedenis
Op 1 september 2017 werd deze lijn vernummerd naar lijn 346. De route en dienstregeling wijzigden hierbij niet.