Lijn 16 Hoorn, Station - Hoorn 80
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 4 nov 2009 om 22:07
Buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 16 rijdt van het station naar Industriegebied 'Hoorn 80' in Hoorn.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station NS | ||
Hoorn, Draafsingel | ||
Hoorn, Veemarkt | ||
Hoorn, Ged. Turfhaven | ||
Hoorn, Vollerswaal | ||
Hoorn, Nieuwe Wal | ||
Hoorn, Julianaplein | ||
Hoorn, Amstelweg | ||
Hoorn, Reaal | ||
Hoorn, Ceder | ||
Hoorn, Scheldeweg | ||
Hoorn, Protonweg | ||
Hoorn, Atoomweg | ||
Hoorn, Kathodeweg | ||
Hoorn, Neutronweg | ||
Hoorn, Electronweg |