Lijn 16 Dordrecht Centraal Station - Alblasserdam Rijnstraat
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Wright Commander, VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur (zomer en kerst) |
Dal | 4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur (zomer en kerst) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 16 rijdt van station Dordrecht via Ziekenhuis Dordwijk naar Papendrecht, en vervolgens vanaf knooppunthalte Viaduct N3 via de HOV-baan naar Alblasserdam.
In de ochtendspits rijden twee ritten van station Dordrecht naar het Leerpark en terug. Deze ritten werden voorheen gereden onder lijnnummer 9.
Op maandag tot en met zaterdag beginnen enkele vroege ritten in de richting Dordrecht bij halte Alblasserdam Hoogendijk. Op zaterdagmiddag eindigt hier een rit in de vroege avond vanuit Dordrecht.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Transvaalstraat | ||
Dordrecht, Eemsteynplein | ||
Dordrecht, Prof. Waterinklaan | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Papendrecht, Viaduct N3 West | ||
Papendrecht, Kennedylaan | ||
Papendrecht, Politiebureau/LTS | ||
Papendrecht, Burg. Keijzerweg | ||
Alblasserdam, Hoogendijk | ||
Alblasserdam, Kelvinring | ||
Alblasserdam, Vinkenpolderweg | ||
Alblasserdam, Roemer Visscherstraat | ||
Alblasserdam, Mesdaglaan | ||
Alblasserdam, Nicolaas Beetsstraat | ||
Alblasserdam, Van Eesterensingel | ||
Alblasserdam, Makado | ||
Alblasserdam, Blokweerweg | ||
Alblasserdam, Abraham Kuyperstraat | ||
Alblasserdam, Van Hogendorpweg | ||
Alblasserdam, Scheldeplein | ||
Alblasserdam, Rijnstraat |