Lijn 16 Brugge Station - Sint-Kruis Van Zuylen
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 16 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brugge |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 20.30) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 1-3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 16 rijdt van het Station via het Centrum en Sint-Kruis naar het Dampoortkwartier.
Route
Halte | ||
↓ | Brugge, Station | |
↓ | Brugge, 't Zand | |
Brugge, Sint-Salvatorskerk | ||
Brugge, Wollestraat | ||
Brugge, Vismarkt | ||
Brugge, Coupure | ||
Brugge, Schaarstraat | ||
Brugge, Kazernevest | ||
↑ | Brugge, Stadsschouwburg | |
Brugge, Sint-Jansplein | ||
Brugge, Sint-Walburgakerk | ||
Brugge, Molenbrug | ||
Brugge, Gerechtshof | ||
Brugge, Kruispoort | ||
Sint-Kruis, Brugse Metten | ||
Sint-Kruis, Kerk | ||
Sint-Kruis, Mariawende | ||
Sint-Kruis, Blauwkasteel | ||
Sint-Kruis, Tuiniersstraat | ||
Sint-Kruis, J. Dooghelaan | ||
Sint-Kruis, Kloostermuur | ||
Sint-Kruis, Genadedal | ||
Sint-Kruis, Van Zuylen |