Lijn 168 Dordrecht Centraal Station - Heinenoord Busstation (2008-2012)
Buslijn 168 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 168 rijdt van station Dordrecht via Ziekenhuis Dordwijk, de N3 en provincialeweg N217 naar busstation Heinenoord. De lijn maakt deel uit van de concessie Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee en wordt gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Dordrecht, Kiltunnel | ||
's-Gravendeel, Provincialeweg | ||
Maasdam, Provincialeweg | ||
Heinenoord, Busstation |