Lijn 163b/5 Bastogne Pépinière - Wardin Ecole
Schoolbuslijn 163b/5 in België Bekijk de voormalige lijnen 163b/5 | |
Vervoerder(s) | Lambin i.o.v. TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 163b/5 rijdt van Bastogne via Mont, Neffe, Benonchamps en Harzy naar Wardin.
Route
Halte | ||
Bastogne, Pépinière | ||
Bastogne, Porte de Trèves | ||
Bastogne, Route de Mont no. 71 | ||
Bastogne, Route de Mont no. 105 | ||
Bastogne, Route de Mont no. 130 | ||
Mont, Lavoir | ||
Neffe, Route de Mont no. 166 | ||
Neffe, Chapelle | ||
Mageret, Grand Route no. 250 | ||
Mageret, Grand Route no. 30 | ||
Mageret, Carrefour | ||
Mageret, Ecole | ||
Benonchamps, Route de Magaret no. 108 | ||
Benonchamps, Route de Magaret no. 2a | ||
Benonchamps, Centre | ||
Benonchamps, Benonchamps no. 19 | ||
Benonchamps, Pont | ||
Harzy, Centre | ||
Wardin, Eglise | ||
Wardin, Ecole |