Lijn 15 reed van Roermond naar Leeuwen.
Route
Geschiedenis
Jaar |
Wijzigingen
|
2008 |
Met ingang van dienstregeling 2008 per 6 januari 2008 ging lijn 15 op verzoek van de gemeente Roermond doorrijden naar het centrum van Roermond, waar het een nieuwe eindhalte aan het Munsterplein kreeg.
|
2009 |
Met ingang van dienstregeling 2009 per 14 december 2008 ging lijn 15 in Leeuwen via Op het Schoor rijden. In de vroege ochtend, na 22.00 uur en zondag de hele dag werd deze lijn als belbus gereden.
|
2010 |
Met ingang van dienstregeling 2010 per 1 november 2009 verviel de route naar het centrum weer en eindigde lijn 15 bij het station. Vanuit Leeuwen werd via Maasniel en het Laurentius ziekenhuis naar het station in Roermond gereden. De route in Leeuwen werd beperkt tot een kleine lus met eenzijdige haltes. De haltes Op het Schoor en Groeneweg vervielen. In Maasniel werd een nieuwe halte in gebruik genomen op de Bredeweg. In de ochtend sloot lijn 15 bij station Roermond aan op de vertrekkende intercity en ’s middags op de arriverende intercity.
|