Lijn 153 Lier Station - Ranst Lieve Vrouwestraat
Versie door Dominogold (overleg | bijdragen) op 21 dec 2021 om 12:32
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 153 in België | |
Vervoerder(s) | (Kruger Autobus i.o.v.) De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2015 |
Voorganger(s) | 153 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 153 rijdt van Lier via Kessel, Nijlen, Kessel, Emblem en Broechem naar Ranst.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Ranst naar Lier.
- In de middagspits rijdt één rit van Lier naar Ranst.
- Op woensdag wordt in plaats van in de middagspits één rit naar Ranst rond het middaguur uitgevoerd.
Route
Halte | ||
Lier, Station | ||
Lier, Rolwagenstraat | ||
Lier, Kliniek | ||
Lier, Markt | ||
Lier, Leopold III-laan | ||
Lier, Molenstraat | ||
Lier, Kluizenplein | ||
Lier, Veemarkt | ||
Lier, Maasfortbaan | ||
Lier, Marnixdreef | ||
Lier, Kerkhof | ||
Kessel, Salvatorbaan | ||
Kessel, Vorst | ||
Kessel, Stationssteenweg | ||
Kessel, Gemeentehuis | ||
Kessel, Smoutmolendreef | ||
Kessel, Hoenderstraat | ||
Kessel, Jagershuis | ||
Nijlen, Goorstraat | ||
Nijlen, Station | ||
Nijlen, Tulpenstraat | ||
Nijlen, Heibloemstraat | ||
Nijlen, Breugelhoevestraat | ||
Nijlen, Boekweitstraat | ||
Kessel, Vaerestraat | ||
Kessel, Groeshoeve | ||
Kessel, Torenvenstraat | ||
Emblem, Stapstraat | ||
Emblem, Tongelweg | ||
Emblem, Fransehoeveweg | ||
Broechem, Nierlenderstraat | ||
Broechem, Van den Nestlaan | ||
Broechem, Achterlo | ||
Ranst, Processieweg | ||
Ranst, Lieve Vrouwestraat |
Geschiedenis
Op 1 september 2015 werd de route van lijn 153 flink uitgebreid. Vanaf Nijlen Heibloemstraat ging de lijn voortaan verder rijden naar Kessel, Emblem, Broechem en Ranst. In de dienstregeling vonden verder geen wijzigingen plaats, net zoals de route tussen Lier en Nijlen.