Lijn 143 Heerlen Station - Bocholtz Wilhelminastraat
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 8 dec 2017 om 15:01
Voormalige snelbuslijn 143 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Zuid-Limburg (2002-2006) |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 8 januari 2005 |
Opvolger(s) | 143 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 2x/uur (vanaf 13:00) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 143 reed van Heerlen via Kerkrade en Simpelveld naar Bocholtz.
In de ochtendspits werd tussen 07:00 en 08:30 uitsluitend naar Heerlen gereden en tussen 13:00 en 18:00 werd uitsluitend naar Bocholtz gereden.
Route
Halte | ||
Heerlen, Busstation | ||
Heerlen, Stadsschouwburg | ||
Heerlen, Akerstraat | ||
Heerlen, Bernardinuscollege | ||
Heerlen, Akerstraat/Burgemeester Waszinkstraat | ||
Heerlen, Heesberg | ||
Heerlen, Heerlerbaan/Bradleystraat | ||
Heerlen, Kerk | ||
Heerlen, Bautsch | ||
Heerlen, Rukker | ||
Kerkrade, Stadion | ||
Kerkrade, Heerlenersteenweg | ||
Kerkrade, Spekhofstraat | ||
Kerkrade, Drievogelstraat | ||
Kerkrade, Beitel/Locht | ||
Heerlen, Beitel/Sourethweg | ||
Simpelveld, Molsberg | ||
Simpelveld, Oranjeplein | ||
Simpelveld, Sint Jozefbrug | ||
Bocholtz, Kievietsbrug | ||
Bocholtz, Simpelvelderweg/Groeneweg | ||
Bocholtz, Patersplein | ||
Bocholtz, Wilhelminastraat |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 9 januari 2005 ging de lijn verder rijden van Bocholtz naar Baneheide, waar de lijn bij de halte Baneheiderweg een nieuw eindpunt kreeg. Ook werd de dienstregeling 's middags al een half uur eerder opgestart.