Lijn 13 Eindhoven, Station NS - 't Ven
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 19 dec 2019 om 20:53 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Eindhoven}} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}}, - +[[Eindhoven Centraal|, -[[Eindhoven +Eindhoven, -Eindhoven }} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}}))
Voormalige buslijn 13 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | SRE Eindhoven Stad |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Eindhoven |
Materieel | Onbekend |
Periode | 14 december 2003 t/m 9 december 2006 |
Voorganger(s) | 13 |
Opvolger(s) | 3 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 13 reed van station Eindhoven via het Vonderkwartier en Trudoplein naar 't Ven (Zeelsterstraat).
Tussen het Station en de Jozeph Eliasweg reden in de ochtendspits 3 extra ritten richting Eliasweg en in de middagspits 3 ritten richting station. Deze ritten reden niet in vakanties.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station NS | ||
Eindhoven, Witte Dame | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Wilhelminaplein | ||
Eindhoven, Gagelstraat | ||
Eindhoven, Jozef Eliasweg | ||
Eindhoven, Willem de Rijkelaan | ||
Eindhoven, Hastelweg | ||
Eindhoven, Sint Trudoplein | ||
Eindhoven, Botenlaan | ||
Eindhoven, Zeelsterstraat |