Lijn 139 Tilburg Station - 's-Hertogenbosch Station
Voormalige buslijn 139 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio | Midden-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig drgl 1989/1990 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Lijn 139 reed van Tilburg via Enschot, Berkel, Udenhout, Biezenmortel, Helvoirt en Vught naar 's-Hertogenbosch. Bij 2x/uur en in de avond (niet zondagavond) werd niet verder gereden dan Udenhout.
Route
De route is niet compleet. De cursieve haltenamen zijn gebaseerd op een plattegrond. Als naam is de huidige haltenaam gebruikt, maar dit hoeft niet correct te zijn.
Halte | ||
Tilburg, NS | ||
Tilburg, Spoorlaan-Oost | ||
Tilburg, ? | ||
Tilburg, Ringbaan Oost Spoorviaduct | ||
Tilburg, Jules Verneweg | ||
Tilburg, Bosscheweg | ||
Enschot, Kerk | ||
Berkel, Kerk | ||
Udenhout, Gemeentehuis | ||
Udenhout, Achthoeven | ||
Biezenmortel, Capucijnenstraat | ||
Helvoirt, Busstation | ||
Vught, Taalstraat | ||
's-Hertogenbosch, ? | ||
's-Hertogenbosch, ? | ||
's-Hertogenbosch, NS |