Lijn 138 Mülheim Heißen Kirche - Essen Frohnhausen Breilsort
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 27 apr 2018 om 11:59
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 138 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Ruhrbahn |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Mülheim |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur (ochtend) 1-2x/uur (middag) |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 138 rijdt van Mülheim Heißen via Essen Frohnhausen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 3x/uur gereden en in de middagspits, daluren en op zaterdag overdag wordt 2x/uur gereden tussen Heißen Kirche en Rhein Ruhr Zentrum, vervolgens wordt 1x/uur doorgereden naar Frohnhausen.
Route
Halte | ||
Mülheim, Heißen Kirche | ||
Mülheim, Mausegattstraße | ||
Mülheim, Velauer Straße | ||
Mülheim, Kleiststraße | ||
Mülheim, Haarzopfer Straße | ||
Mülheim, Felackerstraße | ||
Mülheim, Rondell | ||
Mülheim, Sunderplatz | ||
Mülheim, Max Halbach Straße | ||
Mülheim, Amselstraße | ||
Mülheim, Am Scheidtbusch | ||
Mülheim, Regenbogenweg | ||
Mülheim, Rhein Ruhr Zentrum Süd | ||
Mülheim, Rhein Ruhr Zentrum | ||
Mülheim, Zeche Rosenblumendelle | ||
Mülheim, Clausewitzstraße | ||
Essen, Frohnhausen Breilsort |
Geschiedenis
Op 1 september 2017 trad de fusie tussen de stadsvervoerders van Mülheim (MVG) en Essen (EVAG) tot de Ruhrbahn in werking. De naam Ruhrbahn verscheen vanaf dat moment steeds meer in het straatbeeld.