Lijn 137 Zierikzee Grevelingenstraat - Middelharnis Gemeentehuis
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 mei 2017 om 20:42
Voormalige buslijn 137 | |
Vervoerder(s) | ZWN-Groep |
Regio's | Noord-Zeeland, Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 137 reed van Zierikzee via Nieuwerkerk, Oosterland, Bruinisse en Sommelsdijk naar Middelharnis.
Dienstregeling
- De ochtendritten begonnen bij de Grevelingenstraat en de middagritten reden tot het busstation in Zierikzee.
Route
Halte | ||
Zierikzee, Grevelingenstraat | ||
Zierikzee, Gemeentehuis | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Sas | ||
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
Nieuwerkerk, Dorp | ||
Oosterland, Even Buiten | ||
Oosterland, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
Bruinisse, Dorp | ||
Sommelsdijk, Dorpsweg | ||
Sommelsdijk, De Samaritaan | ||
Middelharnis, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 juni 1997 werden 's middags twee ritten van Middelharnis naar Zierikzee toegevoegd.
Op 24 mei 1998 werd in de ochtendspits één rit vanaf Nieuwerkerk naar Middelharnis toegevoegd.