Lijn 136 Ouddorp Bernhardweg - Rotterdam Zuidplein
Versie door Ov hoekschewaard (overleg | bijdragen) op 15 mei 2009 om 19:39
Buslijn 136 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 136 rijdt van halte Bernardweg in Ouddorp via Goedereede, Stellendam, Melissant, Dirksland, Sommelsdijk, Middelharnis, Oude Tonge en Numansdorp A29 naar het Zuidplein in Rotterdam. Op het trajectdeel Ouddorp - Stellendam wordt uitsluitend 's avonds en op zondag gereden, in de spitsuren wordt tussen Oude Tonge en Rotterdam Zuidplein 4x/uur gereden. Deze lijn maakt deel uit van de concessie HWGO en wordt gereden door Arriva.