Lijn 133 Schelle Tolhuisstraat - Kontich Kerk
Schoolbuslijn 133 in België Bekijk de voormalige lijnen 133 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 133 rijdt van Kontich via Aartselaar en Hemiksem naar Schelle.
Route
Halte | ||
Kontich, Kerk | ||
Kontich, De Villermontstraat | ||
Kontich, VTI | ||
Kontich, Sint-Rita-College | ||
Kontich, Sint-Rita-Kerk | ||
Kontich, Mandoersebeek | ||
Kontich, Pannebossen | ||
Kontich, Keizershoek | ||
Aartselaar, Kleistraat | ||
Aartselaar, Oever | ||
Aartselaar, J. Davidlaan | ||
Aartselaar, Stijn Streuvelslaan | ||
Aartselaar, Dokter Cuypersstraat | ||
Aartselaar, Gemeentehuis | ||
Aartselaar, Barones de Borrekenslaan | ||
Aartselaar, Wouwersveld | ||
Aartselaar, Dijkstraat | ||
Aartselaar, J. Stobbaertslaan | ||
Aartselaar, Antwerpsesteenweg | ||
Aartselaar, Helststraat | ||
Hemiksem, Sanderslaan | ||
Hemiksem, Gemeenteplaats | ||
Hemiksem, Notelaar | ||
Hemiksem, Terlochtweg | ||
Hemiksem, Callebeekstraat | ||
Hemiksem, Scheldestraat | ||
Hemiksem, Steenbakkerijstraat | ||
Hemiksem, Station | ||
Hemiksem, Bosstraat | ||
Schelle, Kerk | ||
Schelle, Peperstraat | ||
Schelle, Kapelstraat | ||
Schelle, Tolhuisstraat |