Lijn 12 Hengelo, Ziekenhuis - Willem Kesstraat
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | TET |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten B88, Hainje |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 12 reed van het Ziekenhuis via Woolder Es, het station en Klein Driene naar de Hasseler Es.
Route
Halte | ||
Hengelo, Ziekenhuis | ||
Hengelo, Boerhaavelaan | ||
Hengelo, Avondrust | ||
Hengelo, Steenmeijerstraat | ||
Hengelo, Twickelcollege | ||
Hengelo, Pasteurstraat | ||
Hengelo, Curiestraat | ||
Hengelo, Steenmeijerstraat | ||
Hengelo, Sabastraat | ||
Hengelo, Balistraat | ||
Hengelo, Mitchamplein | ||
Hengelo, Marskant | ||
Hengelo, Narcisstraat | ||
Hengelo, Louisestraat | ||
Hengelo, Nijverheidsstraat | ||
Hengelo, Krabbenbosplein | ||
Hengelo, Catharinastraat | ||
Hengelo, Gezinastraat | ||
Hengelo, Laurastraat | ||
Hengelo, Leeghwaterstraat | ||
Hengelo, Zernikestraat | ||
Hengelo, Vijverlaan | ||
Hengelo, Spinnersweg | ||
Hengelo, Storkstraat | ||
Hengelo, Lansinkesweg | ||
Hengelo, Station | ||
Hengelo, Belastingkantoor | ||
Hengelo, Bergweg | ||
Hengelo, Paganinistraat | ||
Hengelo, Griegstraat | ||
Hengelo, Obrechtstraat | ||
Hengelo, Moderatohof | ||
Hengelo, Lentohof | ||
Hengelo, Pentrop | ||
Hengelo, Klaas de Rookstraat | ||
Hengelo, Winkelcentrum Hasselo | ||
Hengelo, Dinant Dijkhuisstraat | ||
Hengelo, Aalter Noorderwierstraat | ||
Hengelo, Louis Davidsstraat | ||
Hengelo, Wim Sonneveldstraat | ||
Hengelo, Tom Mandersstraat | ||
Hengelo, Charlotte Köhlerstraat | ||
Hengelo, Jean Louis Pissuissestraat | ||
Hengelo, Kor Kuilerstraat | ||
Hengelo, Willem Kesstraat |