Lijn 126 Oosterland Dorp - Zierikzee Busstation
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 29 mei 2009 om 20:53 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=126 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Zeeland |materieel=Taxibusje |lijnsoort=Belbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_zaterdag=...)
Buslijn 126 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 126 is een belbus en rijdt van Zierikzee, via Dreischor en Sirjansland naar Oosterland. Doordeweeks begint eens per 2 uur een rit op de Sas.
Route
Halte | ||
(Zierikzee, Sas) | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Dreischor, Dorp | ||
Sirjansland, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
Oosterland, Dorp |
De halte tussen haakjes wordt alleen doordeweeks om de 2 uur aangedaan