Lijn 112 Bergen op Zoom Station NS - Etten-Leur Emmalaan
Voormalige buslijn 112 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Regio | West-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (doordeweeks, tot 19.45) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 112 reed van Bergen op Zoom via Heerle, Wouw, Roosendaal, Rucphen, Sprundel en St. Willebrord naar Etten-Leur.
In de ochtendspits werd elk half uur naar Bergen op Zoom gereden en in de middagspits werd tussen Roosendaal en Etten-Leur elk half uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Bergen op Zoom, Station | ||
Bergen op Zoom, Asselbergsstraat | ||
Bergen op Zoom, Stationsstraat | ||
Bergen op Zoom, Gagelboslaan | ||
Heerle, Torenbaan | ||
Wouw, Omgang | ||
Roosendaal, Roselaar | ||
Roosendaal, Station | ||
Rucphen, Gemeentehuis | ||
Sprundel, Rucphensenbaan | ||
St. Willebrord, Past. Bastiaansensingel | ||
St. Willebrord, Bredaseweg | ||
Etten-Leur, Beiaard | ||
Etten-Leur, Busstation | ||
Etten-Leur, Station | ||
Etten-Leur, Emmalaan |