Lijn 10 Liège Gare Léopold - Fléron Terminus
Streekbuslijn 10 in België Bekijk de voormalige lijnen 10 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 6-8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 2-3x/uur |
Zaterdag | 5-6x/uur |
Zondag | 5-6x/uur |
Lijn 10 rijdt van Liège via Bressoux, Grivegnée en Beyne-Heusay naar Fléron of Romsée.
Enkele vroege of late ritten rijden ook via Dépôt Robertmont. Van alle ritten wordt 2x/uur naar Romsée gereden en 2x/uur naar Fléron Cité du Fort, in de avonduren worden beide takken maar 1x/uur bediend. Alle overige ritten rijden tot Fléron Terminus.
Route
Halte | ||
Liège, Gare Léopold | ||
Liège, Eglise Saint-Pholien | ||
Liège, Monument Tchantches | ||
Liège, Place Delcour | ||
Liège, Pont d'Amercoeur | ||
Liège, Eglise Saint-Remacle | ||
Liège, Cornillon | ||
Bressoux, Rue Lamarche | ||
Bressoux, Place Cardinal Mercier | ||
Bressoux, Rue des Fusillés | ||
Bressoux, Cimetière Robermont | ||
Grivegnée, Rue Fraischamps | ||
Grivegnée, Rue N. Spiroux | ||
Grivegnée, Arrêt Defrère | ||
Bressoux, Dépôt Robermont (Allée H) | ||
Grivegnée, Arrêt Defrère | ||
Bois-de-Breux, Gare | ||
Bois-de-Breux, Arrêt Remy | ||
Bois-de-Breux, Viaduc | ||
Beyne-Heusay, Fayenbois | ||
Beyne-Heusay, Arrêt Sion | ||
Beyne-Heusay, Homvent | ||
Beyne-Heusay, Maison Communale | ||
Beyne-Heusay, Avenue de la Gare | ||
Beyne-Heusay, Arrêt Petit | ||
Beyne-Heusay, Usine Balteau | ||
Fléron, Rue J. Prévôt | ||
Fléron, Rue de Romsee | ||
Fléron, Rue Lapierre | ||
Fléron, Terminus | ||
Fléron, Maison Communale | ||
Fléron, Ecoles | ||
Fléron, Place du Wérixhet | ||
Fléron, Cimetière | ||
Fléron, Carrefour Paix-Europe | ||
Fléron, Cité du Fort | ||
Fléron, Rue Lapierre | ||
Fléron, Rue du Sanatorium | ||
Fléron, Rue Chantraine | ||
Magnée, Bottin | ||
Magnée, Eglise | ||
Magnée, Bottin | ||
Romsée, Passage à Niveau | ||
Romsée, Vandervelde | ||
Romsée, Leclercq | ||
Romsée, Eglise | ||
Romsée, Rue J. Merlot | ||
Romsée, Rue Général de Gaulle |