Lijn 107 Bergen op Zoom Station - Stavenisse Poststraat
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 10 aug 2015 om 18:51
Buslijn 107 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City (G) CNG |
Rijdt sinds | 30 augustus 2015 |
Voorganger(s) | 107, 108 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (ri. Stavenisse) |
Zaterdag | 1x/uur (ri. Stavenisse) |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 107 rijdt van Bergen op Zoom via Halsteren, Tholen, Poortvliet, Scherpenisse en Sint Maartensdijk naar Stavenisse.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één extra rit van Bergen op Zoom naar Stavenisse; deze rit rijdt niet buiten de vakanties.
- Doordeweeks beginnen de ritten in Stavenissen en eindigen ze in Sint Annaland.
- De laatste twee ritten doordeweeks voordat de avonddienst ingaat eindigen te Sint Maartensdijk.
- In de avonduren en het weekend rijdt de bus alleen van Bergen op Zoom naar Stavenisse, zodat in combinatie met lijn 108 een volledige ringlijn over het eiland gevormd werd.
- In de avonduren en het weekend wordt niet via Tholen Hertenkamp gereden, maar via Oud-Vossemeer. Ook wordt er niet meer gereden via Halsteren Dorpsstraat.
Route
Halte | ||
Bergen op Zoom, Station | ||
Bergen op Zoom, Asselbergsstraat | ||
Bergen op Zoom, Ravelijn | ||
Bergen op Zoom, Noordsingel | ||
Bergen op Zoom, Burgemeester Stulemeijerlaan | ||
Bergen op Zoom, Halsterseweg | ||
Bergen op Zoom, Burgerhout | ||
Halsteren, Nieuwe Molenweg | ||
Halsteren, Dorpsstraat | ||
Halsteren, Jannelandseweg | ||
Halsteren, Tholenseweg | ||
Halsteren, Slikkenburg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Vliedhof | ||
Tholen, Hertenkamp | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Oud-Vossemeer, Leguitseweg | ||
Oud-Vossemeer, Oud Vossemeersedijk | ||
Poortvliet, Zuidplantsoen | ||
Scherpenisse, Spuidamstraat | ||
Sint Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Sint Maartensdijk, Weelweg | ||
Stavenisse, Boswei | ||
Stavenisse, Poststraat | ||
Stavenisse, Tolweg | ||
↑ | Sint Annaland, Dorpsweg |
Geschiedenis
Op 30 augustus 2015 werd de dienstregeling van deze lijn weer terug gewijzigd naar de dienstregeling van voor 1 maart 2015. Het eindpunt kwam dus weer te liggen te Stavenisse.