Lijn 095 Nettetal, Kreuzmönchstraße - Lobberich Doerkesplatz
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 12 nov 2010 om 12:42 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BLijnInfo |lijnnr=95 |vervoerder=BVR |concessie=Buitenland |lijnsoort=Streekbus |materieel=Mercedes-Benz Citaro, Taxibusje |frequentie_spits=1-2x/uur |freque…')
Streekbuslijn 95 in het buitenland Bekijk de voormalige lijnen 95 | |
Vervoerder(s) | BVR |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, Taxibusje |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 95 rijdt van Kaldenkirchen via Leuth en Hinsbeck naar Lobberich. Het overgrote deel van de ritten rijdt tussen de Markt in Kaldenkirchen en Lobberich.
Route
Halte | ||
Kaldenkirchen, Kreuzmönchstraße | ||
Kaldenkirchen, Schwimmbad | ||
Kaldenkirchen, Frankstraße | ||
Kaldenkirchen, Markt | ||
Kaldenkirchen, Karlstraße | ||
Kaldenkirchen, Bahnhof | ||
Kaldenkirchen, Leutherstraße | ||
Leuth, Schule | ||
Leuth, Herongerstraße | ||
Hinsbeck, Schlöp | ||
Hinsbeck, Johannesstraße | ||
Hinsbeck, Krankenhaus | ||
Lobberich, Landstraße | ||
Lobberich, Wevelinghoven | ||
Lobberich, Altes Bahnhof | ||
Lobberich, Niedick | ||
Lobberich, Kirche | ||
Lobberich, Doerkesplatz |