Gebruiker:Regenmaker/Werkplaats
Hieronder worden verschillende projecten uitgewerkt door gebruiker Regenmaker (overleg).
Inhoud
Verkehrsverbund Rhein-Sieg
- Kreisfreie Stadt Bonn
- Kreis Euskirchen
- Oberbergischer Kreis
- Kreisfreie Stadt Leverkusen
- Kreisfreie Stadt Köln
- Rheinisch Bergischer Kreis
- Rhein Erft Kreis
- Rhein Sieg Kreis
{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2018 |lijnnr=740 |land=Duitsland |vervoerder=[[RVK] |concessie=VRS |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_avond=0-1x/uur (belbus) |frequentie_zaterdag=1x/uur (belbus) |frequentie_zondag=1x/uur (belbus) |route=Rheinbach - Merzbach - Neukirchen - Kurtenberg - Todenfeld - Hilberath }} Lijn 740 rijdt van Rheinbach via Merzbach, Neukirchen, Kurtenberg en Todenfeld naar Hilberath.
Dienstregeling
- Na 21:00 uur wordt alleen richting Hilberath gereden en rijden alle ritten als belbus.
Route
Halte | ||
Rheinbach, Bahnhof | ||
Rheinbach, Wilhelmsplatz | ||
Rheinbach, Sürster Weg | ||
Rheinbach, Schulzentrum | ||
Rheinbach, Breslauer Straße | ||
Rheinbach, Waldwinkel | ||
Merzbach, Merzbach | ||
Irlenbusch, Irlenbusch | ||
Neukirchen, Neukirchen | ||
Kurtenberg, Kurtenberg | ||
Berscheid, Berscheid | ||
Todenfeld, Todenfeld | ||
Hilberath, Hilberath |
{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2018 |lijnnr=741 |land=Duitsland |vervoerder=[[RVK] |concessie=VRS |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1x/(2) uur |frequentie_dal=1x/(2) uur (deels belbus) |frequentie_avond=1x/(2) uur (belbus, tot 21:00) |frequentie_avond_zaterdag=1x/(2) uur (belbus, tot 21:00) |frequentie_avond_zondag=1x/2 uur (belbus, tot 21:00) |frequentie_zaterdag=1x/(2) uur (belbus) |frequentie_zondag=1x/2 uur (belbus) |route=Rheinbach - Loch - Sürst-Hardt - Kurtenberg - Scheuren - Maulbach - Lanzerath - Houverath - Wald }} Lijn 741 rijdt van Rheinbach via Loch, Sürst-Hardt, Kurtenberg, Scheuren, Maulbach, Lanzerath en Houverath naar Wald.
Dienstregeling
- Doordeweeks tussen 9:00 en 13:00 uur, gedurende de ochtendspits, in de avonduren en tijdens het weekend rijdt de helft van de ritten alleen tussen Rheinbach en Kurtenberg.
- Alleen in de ochtendspits en doordeweeks tussen 13:00 en 16:00 uur wordt als vaste lijndienst gereden.
Route
Halte | ||
Rheinbach, Bahnhof | ||
Rheinbach, Wilhelmsplatz | ||
Rheinbach, Münstereifeler Straße | ||
Rheinbach, Monte Mare | ||
Rheinbach, Gut Waldau | ||
Loch, Loch | ||
Queckenberg, Queckenberg | ||
Sürst-Hardt, Sürst-Hardt | ||
Sürst-Hardt, Winterburg | ||
Kurtenberg, Kurtenberg | ||
Scheuren, Scheuren | ||
Maulbach, Maulbach | ||
Eichen, Eichen | ||
Lanzerath, Lanzerath | ||
Houverath, Kirchsahr Abzweig | ||
Houverath, Limbacher Straße | ||
Houverath, Ochsenbendchen | ||
Limbach, Limbach | ||
Wald, Wald |
{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2018 |lijnnr=747 |land=Duitsland |vervoerder=[[RVK] |concessie=VRS |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_avond=1x/uur (tot 21:00) |frequentie_avond_zaterdag=1x/uur (belbus, tot 21:00) |frequentie_avond_zondag=1x/2 uur (belbus, tot 21:00) |frequentie_zaterdag=1x/uur (belbus) |frequentie_zondag=1x/2 uur (belbus) |route=Rheinbach - Morenhoven - Buschhoven - Miel - Ludendorf - Essig - Odendorf }} Lijn 747 rijdt van Rheinbach via Morenhoven, Buschhoven, Miel, Ludendorfen Essig naar Odendorf.
Route
Halte | ||
Rheinbach, Bahnhof | ||
Rheinbach, Bahnhof/Keramikerstraße | ||
Rheinbach, Am Neuen Wasserwer | ||
Rheinbach, Hochschule Ärztehaus | ||
Rheinbach, Peppenhoven | ||
Morenhoven, Mitte | ||
Morenhoven, Friedhof | ||
Morenhoven, Hohner Weg | ||
Morenhoven, Siedlung | ||
Buschhoven, Am Fienacker | ||
Buschhoven, Quesnoy Platz | ||
Buschhoven, Mitte | ||
Buschhoven, Wilhelm Tent Straße | ||
Buschhoven, Birkenweg | ||
Buschhoven, Friedhof | ||
Buschhoven, Birkenweg | ||
Buschhoven, Wilhelm Tent Straße | ||
Buschhoven, Mitte | ||
Buschhoven, Quesnoy Platz | ||
Miel, Kirchfeld | ||
Miel, Ort | ||
Ludendorf, Mitte | ||
Ludendorf, Weidesheimer Straße | ||
Ludendorf, Rathaus | ||
Essig, Mitte | ||
Essig, Kloster | ||
Odendorf, Gewerbepark | ||
Odendorf, Bahnhof Nord | ||
Odendorf, Bahnhof |
{{LijnInfo |buitenland=ja |dienstregeling=2018 |lijnnr=748 |land=Duitsland |vervoerder=[[RVK] |concessie=VRS |lijnsoort=Stadsbus |stad=Odendorf |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_avond=1x/uur (tot 21:00) |route=Odendorf: Bahnhof → Bendenweg → Keltenring → Bahnhof }} Lijn 748 rijdt van Odendorf Bahnhof via de Bendenweg en de Keltenring terug naar Odendorf Bahnhof.
Route
Halte | ||
↓ | Odendorf, Bahnhof | |
Odendorf Ort | ||
Odendorf, Am Dorfhaus | ||
Odendorf, Siedlung | ||
Odendorf, Bendenweg I | ||
Odendorf, Bendenweg II | ||
Odendorf, Jülicher Ring | ||
Odendorf, Kirche | ||
Odendorf, Odinstraße | ||
Odendorf, Drosselweg | ||
Odendorf, Keltenring | ||
Odendorf, Am Zehnthof | ||
Odendorf, Ort | ||
↓ | Odendorf, Bahnhof |