Gebruiker:Regenmaker/Werkplaats
< Gebruiker:Regenmaker
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 nov 2018 om 01:12
Hieronder worden verschillende projecten uitgewerkt door gebruiker Regenmaker (overleg).
Verkehrsverbund Rhein-Sieg
- Kreisfreie Stadt Bonn
- Kreis Euskirchen
- Oberbergischer Kreis
- Kreisfreie Stadt Leverkusen
- Kreisfreie Stadt Köln
- Rheinisch Bergischer Kreis
- Rhein Erft Kreis
- Rhein Sieg Kreis
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn SB60 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SB60 rijdt van Bonn Hauptbahnhof naar Köln/Bonn Flughafen.
Dienstregeling
- Op zondag wordt de frequentie na 14:00 uur verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Mozartstraße | ||
Bonn, Frankenbad/Kunstverein | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Brüdergasse/Bertha von Suttner Platz | ||
Bonn, Beethovenhalle und SWB | ||
Bonn, Innenministerium | ||
Köln, Köln/Bonn Flughafen |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "SB69" krijgt voorrang voor de sortering "SB60".
Snelbuslijn SB69 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bonn |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SB69 rijdt van Bonn Hauptbahnhof via Endenich naar Brüser Berg.
Route
Halte | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Karlstraße | ||
Bonn, Auf dem Hügel | ||
Bonn, Im Feldpütz | ||
Bonn, Carl Schurz Straße | ||
Bonn, Edith Stein Anlage | ||
Bonn, Goerdelerstraße | ||
Bonn, Geschwister Scholl Straße | ||
Bonn, Auf dem Kirchbüchel | ||
Bonn, Basketsring | ||
Bonn, Hallestraße | ||
Bonn, Fahrenheitstraße | ||
Bonn, Marie Curie Straße | ||
Bonn, Heinkelstraße | ||
Bonn, Hardthöhe Südwache |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "600" krijgt voorrang voor de sortering "SB69".
Buslijn 600 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bonn |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 600 rijdt van Bonn Graurheindorf via Castell, Hauptbahnhof, Südstadt en Venusberg naar Ippendorf.
Dienstregeling
- Op zondag wordt de frequentie na 11:00 uur verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Bonn, Graurheindorf Kranenweg | ||
Bonn, Graurheindorf Hafen | ||
Bonn, Werftstraße | ||
Bonn, Friesenweg | ||
Bonn, Bataverweg | ||
Bonn, Pädagogische Fakultät | ||
Bonn, Augustinum | ||
Bonn, Nordstraße | ||
Bonn, An der Esche | ||
Bonn, Beethovenhalle und SWB | ||
Bonn, Sandkaule/Bertha von Suttner Platz | ||
Bonn, Opernhaus | ||
↑ | Bonn, Bertha von Suttner Platz/Beethovenhaus | |
Bonn, Brüdergasse/Bertha von Suttner Platz | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
Bonn, Thomas Mann Straße | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Poppelsdorfer Allee | ||
Bonn, Sankt Petrus Krankenhaus | ||
Bonn, Weberstraße | ||
Bonn, Wilhelm Levison Straße | ||
Bonn, Luisenstraße | ||
Bonn, Geißlerstraße | ||
Bonn, Graf Stauffenberg Straße | ||
Bonn, Gregor Mendel Straße | ||
Bonn, Heinrich Lützeler Straße | ||
Bonn, Marienhospital | ||
Bonn, Friedrichsruh | ||
Bonn, Casselsruhe | ||
Bonn, Sertürnerstraße | ||
Bonn, Uniklinikum Nord | ||
Bonn, Sertürnerstraße | ||
Bonn, Haus Venusberg | ||
Bonn, Kiefernweg | ||
Bonn, Don Bosco Straße | ||
Bonn, Jugendherberge | ||
Bonn, Saalestraße | ||
Bonn, Im Erlenbusch | ||
Bonn, Ippendorf Altenheim |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "601" krijgt voorrang voor de sortering "600".
Buslijn 601 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bonn |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 601 rijdt van Bonn Tannenbusch via Auerberg, Graurheindorf, Castell, Hauptbahnhof en Poppelsdorf naar Venusberg.
Dienstregeling
- In de spitsrichting wordt 6x/uur gereden tussen het Hauptbahnhof en Uniklinikum Süd.
- Op zondag wordt de frequentie na 11:00 uur verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Bonn, Agnetendorfer Straße | ||
Bonn, Gustav Heinemann Haus | ||
Bonn, Hirschberger Straße | ||
Bonn, Tannenbusch Mitte | ||
Bonn, Chemnitzer Weg | ||
Bonn, Riesengebirgsstraße | ||
Bonn, Schlesienstraße | ||
Bonn, Am Ringwall | ||
Bonn, Tannenbusch Süd | ||
Bonn, Im Tannenbusch | ||
Bonn, Paulusplatz | ||
Bonn, Magdeburger Straße | ||
Bonn, Friedrich Wöhler Straße | ||
Bonn, Georg von Boeselager Straße | ||
Bonn, Nordfriedhof | ||
Bonn, Hedwigschule | ||
Bonn, An der Josefshöhe | ||
Bonn, Herseler Straße | ||
Bonn, Werftstraße | ||
Bonn, Friesenweg | ||
Bonn, Bataverweg | ||
Bonn, Pädagogische Fakultät | ||
Bonn, Augustinum | ||
Bonn, Nordstraße | ||
Bonn, An der Esche | ||
Bonn, Beethovenhalle und SWB | ||
Bonn, Sandkaule/Bertha von Suttner Platz | ||
Bonn, Opernhaus | ||
↑ | Bonn, Bertha von Suttner Platz/Beethovenhaus | |
Bonn, Brüdergasse/Bertha von Suttner Platz | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
Bonn, Thomas Mann Straße | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Poppelsdorfer Allee | ||
↑ | Bonn, Colmantstraße/Hauptbahnhof | |
Bonn, Beethovenstraße | ||
Bonn, Beringstraße | ||
Bonn, Am Botanischen Garten | ||
Bonn, Poppelsdorfer Platz | ||
Bonn, Clemens August Platz | ||
Bonn, Im Wingert | ||
Bonn, Marienhospital | ||
Bonn, Friedrichsruh | ||
Bonn, Casselsruhe | ||
Bonn, Sertürnerstraße | ||
Bonn, Uniklinikum Nord | ||
Bonn, Kiefernweg | ||
Bonn, Uniklinikum Hauptpforte | ||
Bonn, Uniklinikum Süd |
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 60
- Buitenlandse buslijnen
- Snelbus
- Concessie VRS
- Lijn in Duitsland
- Plaats Bonn
- Station Bonn Hbf
- Plaats Köln
- Station Köln/Bonn Flughafen
- Buitenlandse lijn 69
- Stadsdienst Bonn
- Buitenlandse lijn 600
- Bonn Bertha von Suttner Platz/Beethovenhaus
- Buitenlandse lijn 601
- Bonn Tannenbusch Mitte
- Bonn Tannenbusch Süd