Gebruiker:Regenmaker/Werkplaats
< Gebruiker:Regenmaker
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 28 sep 2018 om 01:19
Hieronder worden verschillende projecten uitgewerkt door gebruiker Regenmaker (overleg).
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 106 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 3-6x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zaterdagavond | 0-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Zondagavond | 0-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 106 rijdt van Köln Heumarkt via Bayenthal naar Marienburg.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt tussen 9:00 en 12:00 uur 3x/uur gereden.
- Na 21:00 uur wordt alleen nog tussen Chlodwigplatz en Marienburg Südpark gereden. De frequentie wordt dan verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Köln, Heumarkt | ||
Köln, Waidmarkt | ||
Köln, Severinstraße | ||
Köln, Rosenstraße | ||
Köln, Severinskirche | ||
Köln, Chlodwigplatz | ||
Köln, Bonner Wall | ||
Köln, Bonntor | ||
Köln, Koblenzer Straße | ||
Köln, Tacitusstraße | ||
Köln, Goltsteinstraße/Gürtel | ||
Köln, Marienburger Straße | ||
Köln, Marienburg Südpark |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "120" krijgt voorrang voor de sortering "106".
Buslijn 120 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | KVB |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Köln |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Avond (weekend) | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 120 rijdt van Köln Blumenberg via Chorweiler, Fühlingen en Worringen naar Roggendorf.
Dienstregeling
- Het traject tussen Blumenberg en Chorweiler wordt alleen doordeweeks tot 21:00 uur bediend. De frequentie wordt dan verlaagd van 3x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Köln, Blumenberg | ||
Köln, Kallbergstraße | ||
Köln, Chorweiler | ||
Köln, Karl Marx Allee | ||
Köln, Merianstraße | ||
Köln, Haus Fühlingen | ||
Köln, Fühlingen | ||
Köln, Arenzhof | ||
Köln, Mennweg | ||
Köln, Alte Römerstraße | ||
Köln, Worringen Süd | ||
Köln, Sankt Tönnis Straße | ||
Köln, Mühlenweiher | ||
Köln, An den Kaulen | ||
Köln, Dornstraße | ||
Köln, Bitterstraße | ||
Köln, Ramrather Weg | ||
Köln, Wiedenfelder Weg | ||
Köln, An den Kaulen | ||
Köln, Friedhof Worringen | ||
Köln, Hackhauser Weg | ||
Köln, Üdesheimer Weg | ||
Köln, Worringen | ||
Köln, Walter Dodde Weg | ||
Köln, Baptiststraße | ||
Köln, Im Wichemshof | ||
Köln, Further Straße |