Gebruiker:Regenmaker/Werkplaats
< Gebruiker:Regenmaker
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 21 okt 2018 om 17:12
Hieronder worden verschillende projecten uitgewerkt door gebruiker Regenmaker (overleg).
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 702 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK i.o.v. Stadtwerke Brühl |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brühl |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 2x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 702 rijdt van Brühl Mitte via Kierberg naar Heide.
Route
Halte | ||
Brühl, Mitte | ||
Brühl, Mühlenstraße | ||
Brühl, Giesler Galerie | ||
Brühl, Mühlenstraße | ||
Brühl, Mitte | ||
Brühl, Nord | ||
Brühl, Daberger Weg | ||
Brühl, Lohmühle | ||
Brühl, Barbaraschule/Bahnhof Kierberg | ||
Brühl, An der Brücke | ||
Brühl, Theismühle | ||
Brühl, Talstraße | ||
Brühl, Kloster Benden | ||
Brühl, Grubenstraße | ||
Brühl, Bergstraße | ||
Brühl, Heide Denkmal | ||
Brühl, Heide Schule |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "703" krijgt voorrang voor de sortering "702".
Buslijn 703 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK i.o.v. Stadtwerke Brühl |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brühl |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 703 rijdt van Brühl Mitte via Bahnhof naar Ost.
Dienstregeling
- Op zaterdag wordt tot 14:00 uur 1x/uur gereden vanaf Brühl Mitte naar Telekom.
- Van Telekom naar Brühl Mitte wordt op zaterdag tussen 15:00 en 16:00 uur en doordeweeks tussen 18:00 en 20:00 uur met een frequentie van 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Brühl, Mitte | ||
Brühl, Nord | ||
Brühl, Kölnstraße/Comesstraße | ||
Brühl, Max Ernst Museum | ||
Brühl, Rosenhof | ||
Brühl, Bergerstraße | ||
Brühl, Wesselinger Straße | ||
Brühl, Telekom | ||
Brühl, Berzdorfer Straße | ||
Brühl, Engeldorfer Straße |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Waarschuwing: de standaardsortering "704" krijgt voorrang voor de sortering "703".
Buslijn 704 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RVK i.o.v. Stadtwerke Brühl |
Concessie | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brühl |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 704 rijdt van Brühl Roddergrubbe via Mitte en Kierberg naar Vochem.
Dienstregeling
- Doordeweeks tussen 9:00 en 12:00 uur en tussen 16:00 en 20:00 uur en op zaterdag de gehele dag wordt tussen Roddergrube en Brühl Mitte 1x/uur in plaats van 2x/uur gereden. Tussen Brühl Mitte en de Frechener Straße wordt altijd 2x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Brühl, Roddergrube | ||
Brühl, Ginsterhang | ||
Brühl, Erlengrund | ||
Brühl, Grundschule | ||
Brühl, Am Krausen Baum | ||
Brühl, Zur Gabjei | ||
Brühl, Liblarer Straße | ||
Brühl, Giesler Galerie | ||
Brühl, Mühlenstraße | ||
Brühl, Mitte | ||
Brühl, Nord | ||
Brühl, Kaiserstraße | ||
Brühl, Danziger Straße | ||
Brühl, Thüringer Platz | ||
Brühl, Zum Herrengarten | ||
Brühl, Zum Sommersberg | ||
Brühl, Nikolaushang | ||
Brühl, Am Kreuz | ||
Brühl, Hürther Straße | ||
Brühl, Frechener Straße | ||