Nationaal Busmuseum
Nummer
|
Type
|
Bouwjaar
|
Opmerkingen
|
Afbeelding
|
-
|
Austin
|
1944
|
Ex-GADO
|
|
53
|
Dodge/de Schelde
|
1947
|
Ex-Marnedienst
|
|
75
|
Bedford/Smit
|
1948
|
Ex-NWH
|
|
4341
|
Leyland LV
|
1962
|
Ex-VAD
|
|
|
|
|
|
|
Lijn 91 Rotterdam Capelse Brug - Capelle aan den IJssel Rivium =
Buslijn 91
|
Vervoerder(s) |
Connexxion
|
Concessie |
Parkshuttle Rivium
|
Materieel |
Onbekend
|
Rijdt sinds |
3 juni 2019
|
|
Frequenties
|
Spits |
rijdt niet
|
Dal |
rijdt niet
|
Avond |
rijdt niet
|
Zaterdag |
rijdt niet
|
Zondag |
rijdt niet
|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak
|
Lijn 23 Rotterdam, Stadion Feijenoord - Centraal Station
Lijn 23 reed van het Feijenoordstadion via het centrum van Rotterdam naar station Rotterdam Centraal.
Route
|
Halte
|
|
Rotterdam, Feyenoord Stadion |
|
|
Rotterdam, Tweede Rosestraat |
|
|
Rotterdam, Lodewijk Pincoffsweg |
|
|
Rotterdam, Wilhelminaplein |
|
|
Rotterdam, Leuvehaven |
|
|
Rotterdam, Churchillplein |
|
|
Rotterdam, Beurs |
|
|
Rotterdam, Stadhuis |
|
|
Rotterdam, Weena |
|
|
Rotterdam, Rotterdam Centraal |
|