Gebruiker:Frank/GSM en GTW
Hieronder een lijst met buslijnen uit GSM en GTW-tijdperk. Deze lijst gaat tot en met het GSM-busboekje van 1989. Het voor mij interessantere deel van het GSM-gebied werd op die datum opgenomen in het busboekje van de regio Arnhem. Zie hiervoor Gebruiker:Frank/Arnhem.
Lijn 0 t/m 9
- Lijn 4 Elst Lange Dreef/Willemsstraat - Velp Ziekenhuis Velp (1988-1995) (29 mei 1988 t/m 27 mei 1995)
Lijn 10 t/m 19
- Lijn 14 Huissen Valom - Arnhem Elderveld (29 mei 1988 t/m onbekend)
Lijn 20 t/m 29
- Lijn 20 Enschede Centraal - Doetinchem Busstation (1988) (1 juni 1981 t/m onbekend)
- Lijn 21 Enschede Busstation/NS - Winterswijk Busstation/NS (1 juni 1981 t/m onbekend)
- Lijn 22 Enschede Busstation/NS - Haaksbergen Busstation (1 juni 1981 t/m 31 mei 1986)
- Lijn 22 Enschede Busstation/NS - Winterswijk Busstation/NS (1 juni 1986 t/m onbekend)
- Lijn 23 Arnhem Centraal Station - Gendringen Busstation (1 juni 1981 t/m 2 juni 1984)
- Lijn 23 Haaksbergen Busstation - Holterhoek Kamp (1 juni 1986 t/m 28 mei 1988)
- Lijn 23 Haaksbergen Busstation - Eibergen Hema / Holterhoek Kamp Holterhoek (29 mei 1988 t/m onbekend)
- Lijn 24 Groenlo Markt - Borculo Veemarkt (1 juni 1986 t/m onbekend)
- Lijn 25 Deventer Busstation/NS - Lichtenvoorde Markt / Rekken Rekkense Inrichtingen (t/m 2 juni 1984)
- Lijn 25 Deventer Busstation/NS - Neede Busstation / Groenlo Markt / Rekken V.O.V. (3 juni 1984 t/m 31 mei 1986)
- Lijn 26 Arnhem Centraal Station - Groenlo Markt (t/m 2 juni 1984)
- Lijn 26 Arnhem Centraal Station - Doesburg Koepoortwal (3 juni 1986 t/m 31 mei 1986)
- Lijn 26 Arnhem Centraal Station - Doetinchem Busstation (1 juni 1986 t/m onbekend)
- Lijn 27 Arnhem Centraal Station - Enschede Centraal (1986) (t/m 31 mei 1986)
- Lijn 27 Doetinchem Busstation - Enschede Busstation/NS (1 juni 1986 t/m onbekend)
- Lijn 28 Arnhem Centraal Station - Gendringen Busstation / Dinxperlo Keupenstraat (3 juni 1984 t/m onbekend)
- Lijn 29 Arnhem Centraal Station - Gendringen Busstation (1984-1986) (3 juni 1984 t/m 31 mei 1986)
- Lijn 29 Arnhem Centraal Station - Gendringen Busstation (1986-1995) (1 juni 1986 t/m 27 mei 1995)
Lijn 40 t/m 49
- Lijn 41 Varsseveld Gemeentehuis - Bocholt Bahnhof (1 juni 1981 t/m 2 juni 1984)
Lijn 50 t/m 59
- Lijn 55 Zutphen Busstation/NS - Neede Busstation (t/m 2 juni 1984)