Categorie:Vervoerregio Gent
Pagina’s in categorie "Vervoerregio Gent"
Deze categorie bevat de volgende 83 pagina’s, van in totaal 83.
1
- Lijn 10 Mariakerke Post - Sint-Amandsberg Snellaertplein
- Lijn 11 Gent Blaarmeersen - Gentbrugge Braemkasteel
- Lijn 12a Sint-Martens-Leerne Engelhoekstraat - Sint-Amandsberg Achtendries
- Lijn 12b Drongen Varendriesstraat - Oostakker Dorp
- Lijn 16 Gent Zuid - Sint-Amandsberg Hartmannlaan
- Lijn 19 Gent, Blaarmeersen - Arteveldestadion
2
3
4
- Lijn 40 Gent Zuid - Merelbeke Kwenenbos
- Lijn 401 Gent Zuid - Baaigem Bosstraat
- Lijn 41 Gent Zuid - Oudenaarde Tacambaro
- Lijn 42 Gent Zuid - Melle Autostrade
- Lijn 436 Gent Sint-Pietersstation - Merelbeke Kwenenbos
- Lijn 48 Gent Sint-Pietersstation - Meilegem Dorp
- Lijn 481 Gent Sint-Pietersstation - Zottegem Station
- Lijn 49 Gent Sint-Pieters - Geraardsbergen Station
- Lijn 491 Gent Sint-Pieters - Moortsele Dorp
5
- Lijn 50 Brugge Station - Gent Sint-Pieters
- Lijn 55 Gent Sint-Pieters - Zelzate Busstation
- Lijn 551 Zelzate Busstation - Evergem Spoorwegstraat
- Lijn 56 Eeklo Station - Gent Zuid
- Lijn 561 Watervliet Hoogkasteel - Gent Sint-Pietersstation
- Lijn 562 Eeklo Watertoren - Gent Station Sint-Pieters
- Lijn 563 Gent Zuid - Boekhoute Dorp
- Lijn 564 Gent Zuid - Bassevelde Bloksheule
- Lijn 565 Gent Zuid - Evergem Twaalfroedenstraat
- Lijn 5a Gent Salamanderstraat - Wondelgem Station
- Lijn 5b Gent Salamanderstraat - Wondelgem Station
6
7
- Lijn 70 Oostakker Wittewalle - Zwijnaarde Technologiepark
- Lijn 71 Oostakker Wittewalle - Deinze Station
- Lijn 73 Tielt Station - Deinze Station
- Lijn 737 Gent Sint-Pieters - Zelzate Busstation
- Lijn 738 Gent Sint-Pieters - Wachtebeke Overslag
- Lijn 741 Gent Sint-Pietersstation - Lokeren Station
- Lijn 76 De Pinte Groenpark - Wachtebeke Warande
- Lijn 77 Deinze Kerkhof - Beervelde Tollekenswegel
- Lijn 78 Deinze Kerkhof - Lokeren Station
- Lijn 79 Zelzate Busstation - Oostakker Dorp
8
- Lijn 811 Deinze Kerkhof - Zottegem Station
- Lijn 813 Deinze Kerkhof - Zingem Dorp
- Lijn 814 Deinze Kerkhof - Zevergem Pont-Noord
- Lijn 816 Gavere Brandweerstraat - Baaigem Bosstraat
- Lijn 833 Gent Station Sint-Pieters - Deinze Station
- Lijn 834 Gent Station Sint-Pieters - Lotenhulle Kerk
- Lijn 86 Deinze Station - Bellem Moerstraat
- Lijn 87 Deinze Station - Maldegem Markt
- Lijn 88 Aalter Station - Tielt Station
- Lijn 881 Aalter Station - Wingene Dorp
- Lijn 883 Lotenhulle Guldensporenplein - Tielt Station
9
- Lijn 907 Gent Sint-Pieters - Mariakerke VISO AHS
- Lijn 908 Gent Sint-Pieters - Mariakerke VISO AHS
- Lijn 909 Gent Rabot - Mariakerke VISO AHS
- Lijn 95 Eeklo AZ Alma - Zelzate Busstation
- Lijn 951 Eeklo Station - Zelzate Busstation
- Lijn 952 Eeklo Station - Zelzate Busstation
- Lijn 953 Eeklo Station - Assenede Markt
- Lijn 9a Wondelgem Station - Gentbrugge Groeningewijk
- Lijn 9b Wondelgem Station - Gentbrugge Groeningewijk