Categorie:Verkeersverbond AVV
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 jul 2019 om 14:33 (Regenmaker heeft de pagina Categorie:Concessie AVV hernoemd naar Categorie:Verkeersverbond AVV zonder een doorverwijzing achter te laten)
Ondercategorieën
Deze categorie bevat de volgende ondercategorie.
Pagina’s in categorie "Verkeersverbond AVV"
Deze categorie bevat de volgende 53 pagina’s, van in totaal 253.
(vorige pagina) (volgende pagina)E
- Lijn EK3 Erkelenz, Bahnhof - Keyenberg Schule
- Lijn EK4 Erkelenz, Bahnhof - Oerather Mühlenfeld
- Lijn EW1 Eschweiler Bushof - Stolberg Gressenich Kapelle
- Lijn EW2 Eschweiler, Dürwiß - Nothberg Siedlung
- Lijn EW3 Eschweiler Bushof - Stolberg Werth Brunnenweg
- Lijn EW4 Eschweiler, Sankt Jöris Kirche - Hauptbahnhof
- Lijn EW5 Eschweiler, Talbahnhof/Raiffeisen-Platz - Blaustein See
- Lijn EW6 Eschweiler, Sankt Jöris Bahnhof - Hehlrath Schwarzwaldstraße
G
H
N
- Lijn N1 Aachen, Elisenbrunnen - Walheim
- Lijn N1 Düren, Bahnhof/ZOB - Arnoldsweiler Mitte
- Lijn N2 Aachen Elisenbrunnen - Kerkrade Parkstad Stadion
- Lijn N2 Düren Bahnhof/ZOB - Nörvenich Binsfeld Kirche
- Lijn N3 Aachen Elisenbrunnen - Herzogenrath Boscheler Berg
- Lijn N3a Düren Bahnhof/ZOB - Kreuzau Leversbach Auf dem Berg
- Lijn N3b Düren Bahnhof/ZOB - Kreuzau Obermaubach Staumauer
- Lijn N4 Aachen Bushof - Vaals Heuvel
- Lijn N4 Düren, Bahnhof/ZOB - Gürzenich Schlagbaum
- Lijn N5 Aachen, Bushof - Elisenbrunnen
- Lijn N6 Aachen, Elisenbrunnen - Bushof
- Lijn N60 Aachen, Hauptbahnhof - Walheim
- Lijn N7 Aachen Bushof - Kelmis Bruch
- Lijn N8 Aachen Elisenbrunnen - Stolberg Rosental
- Lijn N9 Aachen Elisenbrunnen - Würselen Neusen Kreuz
S
- Lijn SB1 Erkelenz Bahnhof - Geilenkirchen Bahnhof
- Lijn SB15 Kerpen Buir Bahnhof - Vettweiß Froitzheim Martinusstraße
- Lijn SB20 Aachen Bushof - Jülich FZJ Seecasino
- Lijn SB3 Geilenkirchen Bahnhof - Sittard Station
- Lijn SB35 Merzenich Bahnhof - Jülich FZJ Strahlenschutz
- Lijn SB38 Düren Kaiserplatz - Niederzier Krauthausen Feldstraße
- Lijn SB5 Hückelhoven Baal Bahnhof - Wassenberg ZOB
- Lijn SB63 Aachen Bushof - Simmerath Bushof
- Lijn SB66 Aachen Bushof - Monschau Parkhaus
- Lijn SB70 Jülich Walramplatz - Titz Schulzentrum
- Lijn SB71 Aachen, Uniklinik - Verlautenheide Endstraße
- Lijn SB8 Düren Bahnhof/ZOB - Zülpich Adenauerplatz/Schulzentrum
- Lijn SB8 Erkelenz Bahnhof - Niederkrüchten Lindbruch
- Lijn SB81 Erkelenz Bahnhof - Mönchengladbach Hauptbahnhof
- Lijn SB86 Düren Bahnhof/ZOB - Simmerath Bushof
- Lijn SB88 Simmerath Bushof - Nideggen Dürener Tor
- Lijn SB95 Linnich SIG Combibloc - Hückelhoven Baal Bahnhof