Categorie:Belbus
Ondercategorieën
Deze categorie bevat de volgende 7 ondercategorieën, van een totaal van 7.
Pagina’s in categorie "Belbus"
Deze categorie bevat de volgende 115 pagina’s, van in totaal 682.
(vorige pagina) (volgende pagina)T
- Lijn T11.3 Essen, Am Kreyenkrop - Priestershof
- Lijn T114 Hamm, Sankt-Josef-Krankenhaus - Haberkampstraße
- Lijn T12 Ahaus, Bahnhof - Pineweg
- Lijn T12 Bocholt, Bustreff - Krumme Straße
- Lijn T12 Emlichheim Bahnhof - Oeveringen Feldkamp
- Lijn T12 Hamm, Heessener Markt - Bockelweg
- Lijn T12 Recke Poststraße - Hopsten Schulzentrum
- Lijn T12.1 Essen, Dellwig Bahnhof - Höhenweg
- Lijn T13 Hamm, Pelkum Amtshaus - Doenchstraße
- Lijn T13 Itterbeck Post - Ratzel Bloemendahl
- Lijn T138 Schwerte, Ruhrtalmuseum - Theile
- Lijn T14 Bocholt, Bustreff - Schmeddinghoffstraße
- Lijn T14 Lüdinghausen Busbahnhof - Olfen Oststraße
- Lijn T14 Uelsen Markt - Hardingen Braakmann
- Lijn T15 Heiden, Alter Kirchplatz - Kleine Sähling
- Lijn T15 Uelsen Markt - Wilsum Wilsumer Berge
- Lijn T15.1 Essen, Kleinestraße - Hafenverwaltung
- Lijn T16 Neuenhaus Bahnhof - Grasdorf Schiffhorst
- Lijn T17 Hamm, Langewanneweg - Nicolaus-Ehlen-Straße
- Lijn T17 Heek Donnerberg - Steinfurt Kreishaus
- Lijn T17 Lünen An der Wethmarheide - Dortmund Brechten Zentrum
- Lijn T18 Reken, Maria Veen B67n - Klein Reken Ort
- Lijn T19 Heiden, Ramsdorf/Heiden - Barbarastraße
- Lijn T2 Mülheim, Goetheplatz - Freiherr-vom-Stein-Straße
- Lijn T2.1 Essen, Abzweig Katernberg - Schultenkamp
- Lijn T20 Emlichheim Bahnhof - Hoogstede Katholische Kirche
- Lijn T21 Emlichheim Schulzentrum - Hoogstede Katholische Kirche
- Lijn T22 Ahaus, Marienplatz - Graes Kirche
- Lijn T22 Ibbenbüren Unterer Markt - Tecklenburg Stadt
- Lijn T22 Neuenhaus Uelser Tor - Georgsdorf Heideweg
- Lijn T24 Lüdinghausen Busbahnhof - Nordkirchen Capelle Dorf
- Lijn T26 Schöppingen, Altes Rathaus - Vechtebrücke
- Lijn T27 Hopsten, Bunte Straße - Schale Sportzentrum
- Lijn T28 Hamm, Maxi-Center - Kölnische Straße
- Lijn T28 Ibbenbüren Busbahnhof - Recke Zumwalde
- Lijn T29 Ibbenbüren Am Ring - Recke Altenheim
- Lijn T3 Hamm, Pelkum Selbachpark - Auf dem Brink
- Lijn T3 Mülheim, Heißen Kirche - Rosendeller Straße
- Lijn T3.1 Essen, Kellinghausstraße - Schönscheidtstraße
- Lijn T30 Schwerte Bahnhof - Iserlohn Hennigesstraße
- Lijn T31 Lippetal, Am Kleinbahnhof - Breslauer Straße
- Lijn T31 Nordhorn, Rügenwalder Straße - Birkenvenn
- Lijn T317 Telgte Rathaus - Everswinkel Freckenhorster Straße
- Lijn T32 Hamm, Kranstraße/Hindu-Tempel - Trianel Kraftwerk
- Lijn T324 Warendorf Haltepunkt Einen-Müssingen - Telgte Raestrup Bahnübergang
- Lijn T33 Hamm An der Uentroper Kirche - Lippetal Breslauer Straße
- Lijn T33 Winterberg, Pforte - Remmeswiese
- Lijn T35 Soest, Bustreff - Am Heuweg
- Lijn T36 Bergkamen, Nordberg - Kirchweg
- Lijn T37 Schwerte, Bahnhof - Heideschule
- Lijn T37 Soest, Bustreff - Meiningserbauer
- Lijn T38 Schwerte, Ergste Bahnhof - Reingsen
- Lijn T39 Schwerte Krankenhaus - Dortmund Sommerberg Kirche
- Lijn T39 Soest Bustreff - Lippetal Lütgenbrockhausen
- Lijn T39 Telgte, Vadrup Bahnhof - Westbevern Kirche
- Lijn T4 Hagen, Hauptbahnhof - Kratzkopf
- Lijn T4 Hamm, Maximilianpark - Lippestraße/Friedhof
- Lijn T4 Lüdinghausen Busbahnhof - Selm Industriestraße
- Lijn T4 Mülheim, Oststraße - Walkmühle
- Lijn T4.1 Essen, Gemeindehaus - Nöckersberg
- Lijn T40 Lengerich, Am Schnaat - Doktor-Mann-Siedlung
- Lijn T40 Winterberg, Nordhang - Kahler Asten
- Lijn T43 Beckum, Neubeckum Bahnhof - Vellern Ehrenmal
- Lijn T44 Wuppertal, Windhornstraße - Barmen Bahnhof
- Lijn T46 Unna, 18/Moskau - In den Bruchgärten
- Lijn T47 Unna Mittelstraße - Holzwickede Schöne Flöte
- Lijn T470 Oelde, Bahnhof - Sankt-Franziskus-Haus
- Lijn T48 Unna, Massen Bahnhof - Stahlwerk Westig
- Lijn T49 Möhnesee, Haus des Gastes - Südufer Campingplatz
- Lijn T5 Mülheim Friedrich-Freye-Straße - Essen Schwimmbad Kettwig
- Lijn T5.1 Essen, Freisenbruchstraße - Eiberg Kirche
- Lijn T51 Senden Bäuerliche - Ascheberg Rankenstraße
- Lijn T52 Selm Zentrum - Werne Stadthaus
- Lijn T53 Hamm, Heessener Markt - Maximare
- Lijn T53 Selm Kreutzkamp - Werne Solebad
- Lijn T54 Lüdinghausen Zentrum - Drensteinfurt Bahnhof
- Lijn T55 Nordkirchen Capelle Bahnhof - Werne Stadthaus
- Lijn T55 Soest Lanner - Möhnesee Haus des Gastes
- Lijn T55 Winterswijk Busstation - Südlohn Oeding Rathaus
- Lijn T56 Everswinkel Boschweg - Drensteinfurt Grundschule
- Lijn T57 Olfen Wolfhelmgesamtschule - Selm Bahnhof
- Lijn T58 Ascheberg Davensberg Bahnhof - Senden Lüdinghauser Straße
- Lijn T59 Drensteinfurt Bahnhof - Hamm Schotte
- Lijn T6 Hamm, Sumpstraße - Maximilian
- Lijn T6 Mülheim Friedrich-Freye-Straße - Essen Kettwiger Markt
- Lijn T6.1 Essen, Annental - Grendplatz
- Lijn T6.2 Essen, Kupferdreh Bahnhof - Grunewald
- Lijn T6.3 Essen, Kupferdreh Bahnhof - Eisenhammer
- Lijn T60 Hörstel, Riesenbeck Feuerwehrhaus - Heideschlösschen
- Lijn T61 Wickede Bahnhof - Fröndenberg Bentrop Feuerwehr
- Lijn T61 Wuppertal, Unterbarmen Bahnhof - Parkstraße
- Lijn T62 Ense, Niederense Wendeplatz - Bremen Mitte
- Lijn T63 Wickede Bahnhof - Ense Bremen Mitte
- Lijn T64 Münster, Roxel Bahnhof - Burg Hülshoff
- Lijn T65 Dülmen Bahnhof - Nottuln Alter Hof Schoppmann
- Lijn T66 Lippstadt Michaelstraße - Lippetal Herzfeld Markt
- Lijn T67 Nottuln Krankenhaus - Billerbeck Busbahnhof
- Lijn T7 Ahlen, Bahnhof - Hugo-Stoffers-Zentrum
- Lijn T7 Mülheim Kiefernweg - Ratingen Flurstraße
- Lijn T7 Stadtlohn Busbahnhof - Südlohn Kantstraße
- Lijn T7.1 Essen, Stadtwaldplatz - Stiftplatz
- Lijn T7.2 Essen, Heisingen Kirche - Sartoriusstraße
- Lijn T73 Meschede Busbahnhof - Bestwig Berlar Dorf
- Lijn T75 Reken Maria Veen B67n - Velen Ellinghaus
- Lijn T79 Legden Bahnhof - Schöppingen Altes Rathaus
- Lijn T8 Mülheim, Holzstraße - Waldschlößchen
- Lijn T8.1 Essen, Frankenstraße - Voßbusch
- Lijn T8.2 Essen, Werdener Markt - Overhammshof
- Lijn T87 Münster, Rudolf-Diesel-Straße - Gelmer
- Lijn T88 Enschede Centraal Station - Ahaus Alstätte Markt
- Lijn T89 Altenberge Bahnhof - Laer Hohe Straße
- Lijn T9 Mülheim, Schützenstraße - Medl
- Lijn T9 Wuppertal, Vohwinkel Schwebebahn - Simonshöfchen/Derken
- Lijn T93 Bönen, Bahnhof - Westerbönen
- Lijn TB52 Gevelsberg, Rathaus - Silschede Mitte