|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20232024
|lijnnr=562
|lijnkleurwlijnkleur=1199dd
|route=Waasmont - Landen - Attenhoven - Neerlanden - Neerhespen - Overhespen - Orsmaal - Dormaal - Halle-Booienhoven - Zoutleeuw
|vervoerder=[[Hageland]] i.o.v. [[De Lijn]]
==== Dienstuitvoering ====
* In de ochtendspits wordt rijdt één rit van Waasmont naar Zoutleeuw gereden.* In de middagspits (op woensdag rond het middaguur) wordt rijdt één rit van Zoutleeuw naar Waasmont.*Op woensdagmiddag rijdt één extra rit van Zoutleeuw naar Waasmont gereden.
== Route ==