|type=snelbus
|lijnnr=347
|route='''Amsterdam :''' Centraal Station - Amsterdam Dam - Elandsgracht - Amsterdam Leidseplein - Museumplein - Haarlemmermeerstation - Amstelveenseweg - '''Amstelveen :''' Busstation - Poortwachter - '''Uithoorn:''' Zijdelwaard - Busstation
|vervoerder=[[Connexxion]]
|concessie=Amstelland-Meerlanden (2018-2032)