140.971
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zaterdag=2x/uur
|frequentie_zondag=1-2x/uur
|route='''Gelsenkirchen:''' Hauptbahnhof - Ückendorf - '''Bochum:''' Leithe - Wattenscheid Mitte - Höntrop
|afbeelding=Lijn 389 Bochum.jpg
|onderschrift='''Lijn 389''' rijdt op de Höntroper Straße in Bochum.
}}
'''Lijn 389''' rijdt van Gelsenkirchen Hauptbahnhof via Gelsenkirchen Ückendorf , Bochum Leithe en Bochum Wattenscheid Mitte naar Bochum Höntrop.
=== Dienstregeling ===