16.108
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|vervoerder=[[Zuidooster]]
|lijnsoort=streekbus
|frequentie_spits=1x per 1-2x/2 uur|frequentie_dal=1x per 1-2x/2 uur|frequentie_zaterdag=1x per 1-2x/2 uur|frequentie_zondag=1x per 1-2x/2 uur|frequentie_avond=0-1x per /uur
|voorganger=[[Lijn 2 Nijmegen Station - Boxmeer Bejaarden-Centrum/Uden Markt|2]]
|opvolger=[[Lijn 92 18 Nijmegen Centraal Station - Boxmeer MaasziekenhuisBejaardencentrum|9218]], [[Lijn 19 Nijmegen Centraal Station - Uden Markt|19]]|periode=1 oktober 1978 t/m 30 mei 1981
}}
'''Lijn 19''' is een voormalige streekbus van Nijmegen naar Mill en reed afwisselend naar Boxmeer en Uden.
==Dienstregeling==
*Lijn 19 reed een uurdienst tussen Nijmegen en Mill en 1x per 2 uur tussen Mill en de eindpunten Boxmeer en Uden.
*In de spitsuren werden extra ritten gereden tussen Mill en Boxmeer, 1x naar Boxmeer, 2x vanuit Boxmeer. Deze ritten reden van/naar Nijmegen waardoor reizigers uit Uden over moesten stappen in Mill.
*Op maandag t/m zaterdag reden vanaf 18:00 drie ritten vanuit Nijmegen, de eerste naar Mill, de andere twee tot Grave. De laatste rit naar Nijmegen arriveerde om 19:50.
*Op koopavonden in Nijmegen reed in de avond een extra retourrit van Grave naar Nijmegen.
*In het weekend werd altijd 1x per uur gereden op het traject Nijmegen - Mill en 1x per 2 uur op de deeltrajecten Mill - Boxmeer en Mill - Uden.
*Op zondag reed in de avond een extra rit om 21:09 van Nijmegen naar Grave en een extra uit Uden. Deze rit sloeg Wilbertoord over.
==Voormalige Route op 27 mei 1979==
{{ RouteRij | {{Rimg|rs0}} | Uden, Markt}}
}}
==Geschiedenis==
In de [[Zuidooster dienstregeling 1977/1978|dienstregeling 1977/1978]] reed deze lijn nog als [[Lijn 2 Nijmegen Station - Boxmeer Bejaarden-Centrum/Uden Markt|lijn 2]].
<!-- Nog niet weghalen tot nieuwe pagina's zijn gemaakt.In de [[Zuidooster dienstregeling 1984/1985|dienstregeling 1984/1985]] was lijn 19 inmiddels vervallen. De routes naar Uden en Boxmeer hadden eigen lijnnummers gekregen. [[Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Boxmeer Maasziekenhuis|Lijn 92]] reed volgens de route van lijn 19 naar Boxmeer. [[Lijn 91 Nijmegen Centraal Station - Uden Markt|Lijn 91]] had de route naar Uden overgenomen. Deze reed vanaf Langenboom niet langer via Escharen naar Mill maar via Gassel en Beers. Dit stuk was overgenomen van [[Lijn 18 Gennep Autobusstation - Grave Autobusstation|lijn 18]]. Diens opvolger, [[Lijn 94 Gennep Busstation - Beers Rabobank|lijn 94]] was ingekort tot Beers.-->