16.110
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|lijnnr=669
|route=Zaltbommel → Bruchem → Hedel → Ammerzoden → Well → Nederhemert → Wijk en Aalburg|vervoerder=[[Juijn]] i.o.v. [[Arriva]]
|concessie=Achterhoek-Rivierenland
|lijnsoort=Schoolbus
|materieel=[[Mercedes-Benz Intouro]]|periode=9 december 2012|voorganger=''geen''|frequentie_spits=1x/dag ochtendspits (ri. Wijk en Aalburg)
|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
}}
'''Lijn 669''' rijdt van Zaltbommel via Bruchem, Hedel, Ammerzoden en Well naar Wijk en Aalburg.
=== Dienstregeling ===
*Er rijdt alleen 's ochtends één rit naar Wijk en Aalburg.
*In de tegengestelde richting Tussen Wijk en Aalburg en Zaltbommel rijdt deze lijn '''niet''' en maken reizigers gebruik van de ook [[Lijn 266 Wijk en Aalburg Perzikstraat - Zaltbommel Wielkamp|buurtbus 266]]{{TariefInfo|concessie=Achterhoek-Rivierenland|nottypekaart1=vlinder|nottypekaart2=buurtbus|voorverkoop=ja}}== Route =={{RouteTop| kaart=5992627 |{{RouteRijStation| {{Rimg|0hlTr}} | Zaltbommel|Zaltbommel|Zaltbommel, Station}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Zaltbommel, Oude Bosscheweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Zaltbommel, Gemeentekantoor}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Zaltbommel, Hotel Zaltbommel}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Zaltbommel, Rotonde-Hogeweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bruchem, Hogeweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bruchem, Den Hoek}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Hedel, Baronieweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Hedel, Breedstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Hedel, Blankensteijn}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Hedel, Oudewaai}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ammerzoden, Ammerzodenseweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ammerzoden, Haarstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ammerzoden, Ammerstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ammerzoden, Wellsedam}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Well, Dorpstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Well, Maaijenstraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Nederhemert-Zuid, Maasdijk}}{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rhlBr}} | Wijk en Aalburg|Wijk en Aalburg Kromme Nol|Wijk en Aalburg, Kromme Nol}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Wijk en Aalburg, Polstraat}}{{RouteRij|{{Rimg|rhlr}} | Wijk en Aalburg, Kortestraat}}{{RouteRij| {{Rimg|rhl0}} | Wijk en Aalburg, Perzikstraat}}}} == Geschiedenis ==Op [[Dienstregeling concessie Achterhoek-Rivierenland 2013|9 december 2012]] werd een drietal scholierenlijnen geïntroduceerd vanwege het toegenomen aantal scholieren aan het SG Cambium te Zaltbommel. Onder het lijnnummer '''669''' ging, uitsluitend in de ochtendspits, een buslijn rijden Zaltbommel naar Wijk en Aalburg voor aansluitingen richting het Langstraatgebied. Tevens werd hiermee een aanvulling geboden op de buurtbus 266in het Rivierenlandgebied. Op [[Dienstregeling concessie Achterhoek-Rivierenland 2015|14 december 2014]]werd de route in Zaltbommel flink gewijzigd: de route via het Stadskantoor werd ingewisseld voor een route via het SG Cambium. De vertrektijden van de busrit werden met zo'n vier minuten vervroegd.
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Zaltbommel, Schutskooi}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Zaltbommel, Marten van Rossemsingel}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Zaltbommel, SG Cambium}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Zaltbommel, Nieuwe Tijningen/Steenweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlrrdr}} | Bruchem, Hogeweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bruchem, Groenestraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bruchem, Den Hoek}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Hedel, Baronieweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Ammerzoden, Wellsedam}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Well, Dorpsstraat}}
}}