29.349
bewerkingen
Wijzigingen
→Nachtbus (Breng)
'''[[Concessie Arnhem Nijmegen (2013-2022)|Concessie Arnhem Nijmegen]]'''
* [[Lijn N30 Arnhem Willemsplein - Nijmegen Centraal Station|N30: Arnhem Willemsplein -> Huissen -> Bemmel -> Lent -> Nijmegen CS]]
* [[Lijn N30 Nijmegen Centraal Station - Arnhem Centraal Station|N30: Nijmegen CS -> Lent -> Bemmel -> Huissen -> Arnhem Willemsplein -> Arnhem CS]]''(alleen uitstappen)''
* [[Lijn N31 Arnhem Willemsplein - Nijmegen Centraal Station|N31: Arnhem Willemsplein -> Elst -> Oosterhout -> Lent -> Nijmegen CS]]
* [[Lijn N33 Arnhem Willemsplein - Bemmel Vossenhol|N33: Arnhem Willemsplein -> Huissen -> Angeren -> Doornenburg -> Gendt -> Bemmel]]