=== Streekbus ([[Qbuzz]]) ===
'''[[Concessie GD]]'''
* [[Lijn 42 Emmen Station NS - Ter Apel BusstationVlagtwedde Marke|42: Emmen - Emmer-Compascuum - Roswinkel / Barnflair - Ter Apel - Barnflair / Roswinkel Ter Wisch - Sellingen - Jipsinghuizen - Emmer Erfscheidenveen Weende - EmmenVlagtwedde]]
* [[Lijn 73 Groningen Centraal Station - Emmen Station NS|73: Groningen - Hoogezand - Stadskanaal - Ter Apel - Weerdinge - Emmen]]