'''Lijn 35''' rijdt van De Pinte via Sint-Martens-Latem, Afsnee, Sint-Denijs-Westrem, Gent, Sint-Amandsberg, Destelbergen en Beervelde naar Lokeren.
De meeste ritten rijden niet het hele traject. Op weekdagen zijn de begin en eindpunten van de ritten zeer divers. Op zaterdag wordt alleen gereden tussen het Sint-Pietersstation en Beervelde. Op zondag wordt gereden tussen Sint-Martens-Latem Leerne en Beervelde.
Enkele ritten rijden via Sint-Martens-Latem, Brakel.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Sint-Martens-Latem, Dorp}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Sint-Martens-Latem, Heidebergen}}
{{RouteRij|{{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Sint-Martens-Latem, Brakel}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Sint-Martens-Latem, Heidebergen}}
{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Sint-Martens-Latem, Dorp}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Beervelde, Bennesteeg}}
{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | Beervelde, Molenstraatje}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | Beervelde, TollkenswegelTollekenswegel}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Beervelde, Hanselaarstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Lokeren, Nieuwe Molenstraat}}