Lijn T33 Hamm An der Uentroper Kirche - Lippetal Breslauer Straße
Belbuslijn T33 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | RLG |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibus |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/2 uur |
Dal | 0-1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T33 rijdt van Hamm Uentrop via Hamm Schmehausen, Welver Vellinghausen, Welver Eilmsen en Lippetal Büninghausen naar Lippetal Lippborg.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt 1x/2 uur richting Hamm gereden en in de middag 1x/2 uur in de omgekeerde richting. Vanaf Hamm rijdt in de middag een enkele extra rit.
Route
Halte | ||
Hamm, An der Uentroper Kirche | ||
Hamm, Zollstraße | ||
Hamm, Kranstraße/Hindu-Tempel | ||
Hamm, Siegenbeckstraße | ||
Hamm, Im Ostfelde | ||
Hamm, Schmehausen RWE | ||
Hamm, Schmehausen Mersch | ||
Welver, Brauckstraße | ||
Welver, Eilmsen Denkmal | ||
Welver, Koppelstraße | ||
Welver, Eilmser Straße | ||
Welver, Schulstraße | ||
Welver, Eilmser Straße | ||
Welver, Koppelstraße | ||
Welver, Eilmsen Denkmal | ||
Welver, Brauckstraße | ||
Lippetal, Büninghausen Gärtnerei | ||
Lippetal, Sandweg | ||
Lippetal, Lippborg Museumsbahnhof | ||
Lippetal, Ilmerweg | ||
Lippetal, Buntestraße | ||
Lippetal, Lippborg Volksbank | ||
Lippetal, Alte Beckumer Str | ||
Lippetal, Breslauer Straße |