Categorie:Lijn in Duitsland
Pagina’s in categorie "Lijn in Duitsland"
Deze categorie bevat de volgende 112 pagina’s, van in totaal 3.343.
(vorige pagina) (volgende pagina)0
- Lijn 001 Mönchengladbach, Künkelstraße - Clemens-August-Straße
- Lijn 002 Mönchengladbach, Am Hommelsbach - Regiopark 3
- Lijn 003 Mönchengladbach, Lockhütte - Winkeln Kreuz
- Lijn 004 Mönchengladbach, Hamburgring 1 - Schelsen Kirche
- Lijn 005 Mönchengladbach, Liebfrauenstraße - Franziskanerstraße
- Lijn 006 Mönchengladbach, Hauptbahnhof - Wanlo Markt
- Lijn 007 Mönchengladbach Hamburgring 1 - Viersen Heimer
- Lijn 008 Mönchengladbach, Rheydt Hauptbahnhof - Nordpark Busbahnhof
- Lijn 009 Mönchengladbach Landscheidung - Viersen Wegweiser
- Lijn 010 Mönchengladbach, Neuwerk Verwaltungsstelle - Hamern
- Lijn 013 Mönchengladbach Hauptbahnhof - Schwalmtal Auf dem Mutzer
- Lijn 014 Mönchengladbach, Konstantinplatz - Nordpark Busbahnhof
- Lijn 015 Mönchengladbach, Donk Wendeplatz - Hardter Waldstraße
- Lijn 016 Korschenbroich Bahnhof - Mönchengladbach Buchholz Wendeplatz
- Lijn 017 Mönchengladbach Am Brückensteg - Wegberg Busbahnhof
- Lijn 018 Mönchengladbach, Högden - Meerkamp Kirche
- Lijn 019 Mönchengladbach Elisabeth-Krankenhaus - Grefrath Am Kreuz
- Lijn 020 Mönchengladbach, Rostocker Straße - Tackhütte
- Lijn 021 Mönchengladbach Konstantinplatz - Korschenbroich Bahnhof
- Lijn 022 Mönchengladbach, Burgbongert - Tackhütte
- Lijn 023 Dresden Hauptbahnhof - Den Haag Centraal
- Lijn 023 Mönchengladbach, Hauptbahnhof - Hardt Gewerbegebiet
- Lijn 024 Mönchengladbach, Pongs - Rheydt Hauptbahnhof
- Lijn 025 Mönchengladbach, Flughafen Terminal - Hilderather Straße
- Lijn 026 Mönchengladbach, Odenkirchen Bahnhof - Karrenweg
- Lijn 027 Mönchengladbach, Geusenstraße - Schriefers
- Lijn 029 Mönchengladbach Hauptbahnhof - Korschenbroich Bahnhof
- Lijn 031 Mönchengladbach Hauptbahnhof - Korschenbroich Liedberg Kirche
- Lijn 032 Korschenbroich, Bahnhof - Haydnweg
- Lijn 033 Mönchengladbach, Künkelstraße - Breiter Graben
- Lijn 034 Korschenbroich, Kleinenbroich Bahnhof - Lüttenglehn
- Lijn 035 Mönchengladbach, Nordpark Busbahnhof - Liebfrauenstraße
- Lijn 036 Mönchengladbach Hügelstraße - Willich Sankt Töniser Straße
- Lijn 038 Willich, Neersen Am Schloss - Anrath Bahnhof
- Lijn 041 Tönisvorst Wilhelmplatz - Krefeld Grundend
- Lijn 042 Krefeld, Edelstahlwerk Tor 3 - Elfrather Mühle
- Lijn 043 Krefeld, Hauptbahnhof - Bahnhof Uerdingen
- Lijn 044 Krefeld, Rheinhafen - Hüls Betriebshof
- Lijn 045 Krefeld, Steeger Dyk - Hüls Friedhof
- Lijn 046 Krefeld, Schulzentrum Horkesgath - Reepenweg Schulzentrum
- Lijn 047 Krefeld, Höffgeshofweg - Fegeteschstraße
- Lijn 049 Krefeld, Steeger Dyk - Hüls Friedhof
- Lijn 051 Krefeld, Hauptbahnhof Süd - Elsternweg
- Lijn 052 Moers Bahnhof - Krefeld Oppum Bökendonk
- Lijn 053 Krefeld Edelstahlwerk Tor 3 - Willich Siemensring Ost
- Lijn 054 Krefeld Bockumer Platz - Willich Anrath Johannesstraße
- Lijn 055 Krefeld Edelstahlwerk Tor 3 - Willich Knickelsdorf
- Lijn 056 Krefeld Edelstahlwerk Tor 3 - Willich Neersen Am Schloss
- Lijn 057 Krefeld Pestalozzistraße - Meerbusch Auf der Geest
- Lijn 058 Krefeld, Buscher Holzweg - Johannes-Blum-Straße
- Lijn 059 Krefeld, Weidenbruchweg - Pappelstraße
- Lijn 060 Krefeld, Grundend - Hülser Berg
- Lijn 061 Krefeld, Grundend - Schulzentrum Horkesgath
- Lijn 062 Grefrath Am Kreuz - Krefeld Holunderpfad
- Lijn 063 Geldern Bahnhof - Kempen Bahnhof
- Lijn 064 Tönisvorst Wilhelmplatz - Brüggen Christenfeld Wendehammer
- Lijn 065 Kempen, Bahnhof - Moränenstraße
- Lijn 066 Kempen Bahnhof - Viersen Süchteln Busbahnhof
- Lijn 067 Brüggen Zentrum - Viersen Süchteln Busbahnhof
- Lijn 068 Kempen Bahnhof - Krefeld Holunderpfad
- Lijn 069 Kempen Nansenstraße - Krefeld Im Benrader Feld
- Lijn 071 Viersen Busbahnhof - Meerbusch Haus Meer
- Lijn 072 Schwalmtal Waldniel Schulzentrum - Brüggen Zentrum
- Lijn 073 Niederkrüchten, Schulzentrum - Venekoten Parkplatz
- Lijn 074 Nettetal Am Schwimmbad - Viersen Süchteln Busbahnhof
- Lijn 076 Krefeld Hauptbahnhof - Kamp-Lintfort Neues Rathaus
- Lijn 077 Krefeld Hauptbahnhof - Rheurdt Oermterberg
- Lijn 078 Geldern Bahnhof - Grefrath Bergerplatz
- Lijn 079 Krefeld Hauptbahnhof - Kerken Aldekerk Bahnhof
- Lijn 080 Viersen, Helmholtzstraße - Dülken Bahnhof
- Lijn 081 Viersen, Im Wolfhahn - Bockert Kreuz
- Lijn 082 Viersen, Im Wolfhahn - Bockert Kreuz
- Lijn 083 Viersen, Am Drouvenhof - Jugendpsychiatrie
- Lijn 084 Viersen, Brandenburger Straße - Wegweiser
- Lijn 085 Viersen, Busbahnhof - Dülken Bahnhof
- Lijn 086 Viersen, Berliner Höhe - Notburgastraße
- Lijn 087 Viersen, Berliner Höhe - Notburgastraße
- Lijn 089 Viersen Industriering - Mönchengladbach Hauptbahnhof
- Lijn 090 Jüchen, Damm Leostraße - Hochneukirch Reinartz
- Lijn 091 Jüchen Garzweiler Allee - Grevenbroich Geschwister-Scholl-Straße
- Lijn 092 Viersen Busbahnhof - Nettetal Lobberich Doerkesplatz
- Lijn 093 Nettetal Lobberich Doerkesplatz - Kempen Bahnhof
- Lijn 094 Viersen Busbahnhof - Kaarst Kaarster See
- Lijn 095 Nettetal, Kreuzmönchstraße - Lobberich Doerkesplatz
- Lijn 096 Nettetal, Kreuzmönchstraße - Lobberich Doerkesplatz
- Lijn 097 Mönchengladbach Hauptbahnhof - Jüchen Schulzentrum
- Lijn 098 Jüchen Schulzentrum - Grevenbroich Zedernstraße
1
- Lijn 1 Aachen Uniklinik - Stolberg Schevenhütte Helenasruh
- Lijn 1 Bielefeld, Schildesche - Senne
- Lijn 1 Emden, Hauptbahnhof/ZOB - Conrebbersweg
- Lijn 1 Hagen Hohenlimburg Bahnhof - Menden Hönnenwerth
- Lijn 1 Hamburg, S Rissen - Bahnhof Altona
- Lijn 1 Hamm, Maximilianpark - August-Bebel-Straße
- Lijn 1 Kamp-Linfort Neues Rathaus - Rheinberg Ossenberg Kirche
- Lijn 1 Köln Weiden West - Bergisch Gladbach Bensberg
- Lijn 1 Meppen, Friedhof Esterfeld - Windthorstplatz
- Lijn 1 Minden, ZOB - Bierpohlschule
- Lijn 1 Münster, Amelsbüren Bahnhof - Roxel Hallenbad
- Lijn 1 Paderborn, Infanterieweg - Kaukenberg
- Lijn 1 Papenburg, Bahnhof - Umländerwiek Links 30
- Lijn 1 Venlo Station - Nettetal Am Schwimmbad
- Lijn 10 Aachen, Siegel - Brand
- Lijn 10 Emlichheim Bahnhof - Neuenhaus Bahnhof
- Lijn 10 Hamburg, Wandsbek Markt - Grunewaldstraße
- Lijn 10 Hamm, Hauptbahnhof - Bockumer Friedhof
- Lijn 10 Heerlen Station - Avantis Bedrijvenpark
- Lijn 10 Iserlohn Gerlingser Platz - Hemer ZOB
- Lijn 10 Minden, ZOB - Meißen Dorf
- Lijn 10 Münster, Meckmannweg - Fachklinik Hornheide
- Lijn 10 Osnabrück, Hauptbahnhof - Rosenburg
- Lijn 10 Paderborn, Schloß Neuhaus - Uni/Südring
- Lijn 100 Paderborn, Hauptbahnhof - Uni/Südring