Lijn 180 van de Concessie Provincie Utrecht bus rijdt van Gouda, via Haastrecht, Oudewater, Willeskop, Montfoort, Heeswijk, Achthoven en De Meer naar Utrecht. Een aantal ritten worden gereden door Pouw Vervoer, de rest wordt gereden door Connexxion.
Route
|
Halte
|
|
Gouda, Station |
|
|
Gouda, Tiendewegbrug |
|
|
Gouda, Doelenbrug |
|
|
Gouda, Stolwijkersluis |
|
|
Haastrecht, Waaiersluis |
|
|
Haastrecht, Neerbos |
|
|
Haastrecht, Camping Streefland |
|
|
Haastrecht, Wilgenoord |
|
|
Haastrecht, Dorp |
|
|
Haastrecht, Kleine Betuwe |
|
|
Haastrecht, Bos |
|
|
Haastrecht, Brouwer De Koning |
|
|
Haastrecht, De Tempelhof |
|
|
Haastrecht, De Klomp |
|
|
Haastrecht, Hekendorp Veer |
|
|
Haastrecht, Rozendaalse Molen |
|
|
Haastrecht, Huis te Rozendaal |
|
|
Haastrecht, De Draak |
|
|
Oudewater, Vette Varken |
|
|
Oudewater, Witte Pannen |
|
|
Oudewater, Tramweg |
|
|
Oudewater, Molenwal |
|
|
Oudewater, J.J. Vierbergenweg |
|
|
Oudewater, Meentweg |
|
|
Willeskop, Van Dam |
|
|
Willeskop, Platmanshoef |
|
|
Willeskop, Lekkerkerker |
|
|
Willeskop, De Schans |
|
|
Willeskop, Nieuw Kooilust |
|
|
Willeskop, Nieuweweg |
|
|
Willeskop, 't Hemeltje |
|
|
Montfoort, Groen |
|
|
Montfoort, Kasteelplein |
|
|
Montfoort, Heeswijkerpoort |
|
|
Montfoort, Keizerrijk |
|
|
Heeswijk, Snel |
|
|
Heeswijk, RBB |
|
|
Heeswijk, Achtersloot |
|
|
Achthoven, Slotlaan |
|
|
Achthoven, Achthoven |
|
|
Achthoven, 't Akkerhuis |
|
|
Achthoven, Stenenkamer |
|
|
De Meern, Reijerscop |
|
|
De Meern, Zuid |
|
|
De Meern, Laan 1954 |
|
|
De Meern, Oranjelaan |
|
|
De Meern, Meernbrug |
|
|
De Meern, Meentweg |
|
|
De Meern, Viaduct Oudenrijnseweg |
|
|
De Meern, Strijkviertel |
|
|
De Meern, Sligro |
|
|
De Meern, Proost en Brandt |
|
|
Utrecht, 24 Oktoberplein |
|
|
Utrecht, Graadt van Roggenweg |
|
|
Utrecht, Westplein |
|
|
Utrecht, Centraal Station |
|