Lijn 25 Dinant Gare - Beauraing INDSC
Streekbuslijn 25 in België Bekijk de voormalige lijnen 25 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag per richting |
Dal | 3x/dag per richting |
Avond | 1x/dag per richting |
Zaterdag | 3x/dag per richting |
Zondag | 2x/dag per richting |
Lijn 25 rijdt vanaf Dinant via Anseremme, Falmignoul, Falmagne, Mesnil-Saint-Blaise, Feschaux en Baronville naar Beauraing. Per richting hebben er één of twee ritten twee extra haltes in Beauraing.
Route
Halte | ||
Dinant, Gare | ||
Dinant, Collégiale | ||
Dinant, Place Saint-Nicolas | ||
Dinant, Place Albert-Ier | ||
Dinant, Prison | ||
Dinant, Passage d'eau | ||
Dinant, Eglise Saint-Paul | ||
Dinant, Route de Neufchâteau | ||
Dinant, Casernes | ||
Anseremme, Route de Dréhance | ||
Anseremme, Rue Caussin | ||
Anseremme, Eglise | ||
Anseremme, Rue de la montagne - la Tassenière | ||
Anseremme, Belle-vue | ||
Anseremme, Cité de Chenet | ||
Anseremme, Point de vue de Freyr | ||
Anseremme, Chaussée des Alpinistes | ||
Falmignoul, Entree de village | ||
Falmignoul, Rue de Dinant | ||
Falmagne, Route du village | ||
Falmagne, Garage Herman | ||
Falmagne, Chaussée de Falmagne | ||
Mesnil-Saint-Blaise, Place de la fontaine | ||
Mesnil-Saint-Blaise, Eglise | ||
Mesnil-Saint-Blaise, Ecole | ||
Mesnil-Saint-Blaise, Le Chaurnia | ||
Mesnil-Saint-Blaise, Carrefout Noël | ||
Feschaux, Route de Mahaux | ||
Feschaux, Route de Houyet | ||
Feschaux, Village | ||
Feschaux, Ferme Sovet | ||
Feschaux, Ferme Dubois | ||
Baronville, Route de Wiesme | ||
Baronville, Ma campagne | ||
Baronville, Dessus du village | ||
Beauraing, Quartier des Ardennes | ||
Beauraing, Rond-point | ||
Beauraing, Route de la gare | ||
Beauraing, Place Berry | ||
Beauraing, Athénée | ||
Beauraing, Institut | ||
Beauraing, Place Saint-Roch | ||
Beauraing, INDSC |