Lijn 154 Emmeloord Busstation - Amsterdam Amstelstation
Voormalige buslijn 154 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 154 reed van Emmeloord via Nagele, Swifterbant, Lelystad, (Almere, Muiden) en Diemen naar Amsterdam.
Tussen Lelystad en Emmeloord werd in een gehalveerde frequentie gereden i.t.t. tot het traject Lelystad - Amsterdam. In de doordeweekse avonduren werd ook via Almere en Muiden gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Emmeloord, Busstation | ||
Emmeloord, Griend | ||
Nagele, Busstation | ||
Swifterbant, Lange Streek | ||
Swifterbant, Klokbekerweg | ||
Lelystad, Steenstraat | ||
Lelystad, Noorderwagenplein | ||
Lelystad, Kempenaarbrug | ||
Lelystad, Gondelbrug | ||
Lelystad, Botterbrug | ||
Lelystad, Gordiaan | ||
Almere-Stad, 't Oor | ||
Muiden, Rijksstraatweg | ||
Diemen, Centrum | ||
Amsterdam, AJAX-Stadion | ||
Amsterdam, Amstelstation |