Lijn 26 Nisse Dorpsplein - Goes Oosterschelde Ziekenhuis
Belbuslijn 26 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Taxibusje |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 26 rijdt van Nisse via 's Heer Abtskerke naar Goes.
Route
Halte | ||
Nisse, Dorpsplein | ||
's Heer Abtskerke, Kerkring | ||
Goes, De Groe | ||
Goes, Oosterscheldeziekenhuis |