Lijn 47 Krabbendijke Parallelweg - Middelburg Station NS
Buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City G (CNG) |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 47 rijdt van Krabbendijke via Goes, Lewedorp, Arnemuiden en Nieuw- en Sint Joosland naar Middelburg.
In de ochtendspits rijdt één rit van Middelburg via Nieuw- en Sint Joosland rechtstreeks naar Krabbendijke en rijdt één rit van Nieuw- en Sint Joosland naar Goes, ook rijden er twee ritten van Goes naar Middelburg.
In de middagspits rijden er drie ritten van Middelburg naar Goes en drie ritten van Krabbendijke via Goes naar Middelburg.
Route
Halte | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
Krabbendijke, Station NS | ||
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
Goes, Station NS | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Lewedorp, Postweg | ||
Lewedorp, Dorp | ||
Lewedorp, Dekkersweg | ||
Arnemuiden, Halfweg | ||
Arnemuiden, Langeweg | ||
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | ||
Krabbendijke, Station NS | ||
Krabbendijke, Calvijn College | ||
Kruiningen, De Uitkijk | ||
Nieuw- en Sint Joosland, Vlackeweg | ||
Nieuw- en Sint Joosland, Oude Rijksweg | ||
Nieuw- en Sint Joosland, Dorp | ||
Middelburg, Begraafplaats | ||
Middelburg, Station NS |