Lijn 648 Waardenburg Busstation - Tiel Station
Versie door Juijnrossum (overleg | bijdragen) op 18 mrt 2012 om 20:44 (Lijn 648 Waardenburg Busstation - Tiel Station hernoemd naar Lijn 648 Waardenburg Busstation - Tiel Centraal Station: Tiel heeft 2 stations voor de duidelijkheid dus naam veranderd)
Buslijn 648 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | Rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 648 rijdt van Waardenburg via Neerijnen, Opijnen, Heesselt, Varik en Ophemert naar Tiel.
Route
Halte | ||
Waardenburg, Busstation | ||
Neerijnen, PGEM Station | ||
Neerijnen, School | ||
Neerijnen, De Vor | ||
Opijnen, Repelsestraat | ||
Opijnen, Gemeentehuis | ||
Opijnen, Smid van Empel | ||
Opijnen, Nieuwe Stoep | ||
Opijnen, Zandstraat 59 | ||
Opijnen, Esterweg | ||
Heesselt, Esterwegsestoep | ||
Heesselt, Van Riemsdijk | ||
Heesselt, Gemeneweg | ||
Heesselt, Kerklaan | ||
Heesselt, Gerestraat 40 | ||
Heesselt, Heesselt | ||
Varik, Sportterrein | ||
Varik, Walgtsestraat | ||
Varik, Toevershof | ||
Varik, Postkantoor | ||
Varik, Kerkstraat 38 | ||
Varik, Kerkstraat 3 | ||
Varik, Achterstraat | ||
Ophemert, Kloppenhof | ||
Ophemert, Van Beesd | ||
Ophemert, Griedsesteeg | ||
Ophemert, Vivo | ||
Ophemert, Goossen Janssenstraat | ||
Ophemert, Molenstraat | ||
Ophemert, Waalbandijk | ||
Ophemert, Hermoesestraat | ||
Ophemert, Rode Molen | ||
Ophemert, Steenfabriek | ||
Ophemert, Ophemertsedijk | ||
Tiel, Jhr. P.A. Reuchlinlaan | ||
Tiel, Batouwe | ||
Tiel, Westlede | ||
Tiel, Rijksscholengemeenschap | ||
Tiel, Heiligestraat | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Station |
Historie
Deze lijn is voortgekomen uit lijn 48 die met ingang van de dienstregeling 2009 vernummerd is naar 648.