Lijn 39 Amsterdam, Centraal Station - Oud Noord
Voormalige buslijn 39 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Berkhof Jonckheer |
Periode | in ieder geval 2005 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 39 reed, in ieder geval in 2005, vanaf het Centraal Station naar Noord.
Route
Route niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Prins Hendrikkade | ||
Amsterdam, IJtunnel | ||
Amsterdam, Hagedoornweg | ||
Amsterdam, Van der Pekplein | ||
Amsterdam, Meidoornplein | ||
Amsterdam, Hamerstraat | ||
Amsterdam, Havikslaan | ||
Amsterdam, Valkenweg | ||
Amsterdam, Kraaienplein | ||
Amsterdam, Hagedoornplein |