Lijn 74 Gorinchem Station - Gelkenes Schoonhovense Veer
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 19 mei 2009 om 23:40
Buslijn 74 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | taxibus, Irisbus GX127 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 74 rijdt van station Gorinchem via Schelluinen, Goudriaan en Nieuwpoort naar het Schoonhovense Veer in Gelkenes. In de spitsuren wordt een Irisbus GX127 ingezet, daarbuiten en op zaterdag een taxibusje. 's avonds en op zondag wordt deze lijn als belbus gereden. De lijn maakt deel uit van de concessie DAV en wordt gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Schelluinen, Rijksweg | ||
Goudriaan, Provincialeweg | ||
Goudriaan, Achterland | ||
Nieuwpoort, Vijverhof | ||
Nieuwpoort, Dam | ||
Gelkenes, Schoonhovense Veer |