Lijn 12 Alkmaar, Bestevaerstraat - Rietschoot
Voormalige buslijn 12 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Stadsdienst Alkmaar (2003-2008) |
Lijnsoort | Servicebus |
Materieel | DAB Silkeborg MidiCity II |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 12 reed in Alkmaar van Overdie via het MCA, het centrum, het station, De Waarden en Daalmeer naar Koedijk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Bestevaerstraat | ||
Alkmaar, Dr. Schaepmanplein | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Kerkplein | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Tesselsebrug | ||
Alkmaar, Noorderkade/Drechterwaard | ||
Alkmaar, Drechterwaard/Ryperwaard | ||
Alkmaar, Station Noord | ||
Alkmaar, Europaboulevard/Winkelcentrum | ||
Alkmaar, Laan van Parijs | ||
Alkmaar, Laan van Keulen | ||
Alkmaar, Rietschoot |