Lijn Arnhem Centraal Station - Hoenderloo St. Hubertus
Voormalige buslijn | |
Vervoerder(s) | GVA |
Regio | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 26 mei 1973 |
Opvolger(s) | 12 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Dal (vakantie) | 7x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zaterdag (vakantie) | 7x/dag |
Zondag | reed niet |
Zondag (vakantie) | 7x/dag |
De GVA reed een buslijn tussen station Arnhem en de Hoge Veluwe. Deze buslijn kende geen lijnnummer.
Dienstregeling
- De lijn reed zevenmaal per dag en alleen in de zomerperiode.
Route
Routestrip is mogelijk onvolledig. Er waren geen plaatsnamen in de routestrip opgenomen.
Halte | ||
Arnhem Station | ||
Rijksmuseum | ||
Koperen Kop | ||
Sint Hubertus | ||
Koperen Kop | ||
Rijksmuseum | ||
Arnhem Station |
Geschiedenis
In ieder geval in de dienstregelingen van 28 mei 1967 en 23 mei 1971 reed deze buslijn de eerste weken van de zomerperiode viermaal per dag. Op 27 mei 1973 ging deze buslijn onder lijnnummer 12 rijden.